lemmikloom
Lehmakari (Tiina Kõrtsini)

Floridas varastasid kaks pätti auto ning üritasid sellega põgeneda. Kurjategijate päeva keeras nässu enda käpardlikkus ja vihane lehmakari, kes politseiga koostööd tegi.

The Independent kirjeldab, kuidas selle nädala esmaspäeval ajas Florida politsei taga kaht autovarast, kes aga ärandatud sõidukiga teelt välja ja vastu puud sõitsid. Üks varastest mõistis, et pääsu pole ja jäi autosse politseid ootama, teine aga otsustas putku pista.

Autoärandajast naisterahvas jooksis üle õnnetuspaiga lähedal olnud põllu, kus ta pälvis põllul einestanud lehmakarja tähelepanu. Vissid ei ole sissetungija üle just väga õnnelikud ning asuvad karjakesi teda taga ajama. „Nad sõna otseses mõttes jälitavad teda,“ kommenteerib toimuvat helikopterist jälgiv korravalvur. Politseinik kopteris suunab maa peal olevat ametivenda lehmi märkama, nende järgi leiavad kolleegid ka põgeniku üles.

Politsei vahistas autovarga õige pea, lehmarünnakus keegi viga ei saanud.

Jaga artiklit

1 kommentaar

A
amärica uudised vöid sa öl omaleprssepista  /   06:10, 10. aug 2018
eestirahvas ei taha sellest kurjuseriigist mittekui midagi teada enne kui nad on afganistaanist iraagist syyriast jne jne nahhuitömmandjanendelt varastatudvara tagastanud kas on selge

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis