Maailm

NAISTE PROTEST: Argentina valitsus lükkas abordi legaliseerimise eelnõu tagasi (6)

LISA KOMMENTAAR

to Taruk, Uunult 9. august 2018 22:59
Taruk tagurpidi on kurat. Selge ju, et kuradile ei sobi midagi usuga põhjendada. Sellepärast elu alla käibki, et kristlikud põhimõtted on selja taha visatud. Ära kuku nüüd rumalat juttu ajama: usk on toodud siia ...., need usklikud on ise need kõige hullemad jne blää, blöö, blää. Sotsid ja
kurat on liitlased. Kurat on sots.
see tagurpidi 10. august 2018 10:30
tegelane on tegelikult ekrelane.
Eino Taruk 9. august 2018 19:04
Usuga muidugi keeldu põhjendada ei tohiks. Või võiks kuid ainult sellisel juhul kui keeld laieneks üksnes registreeritud katoliiklastele. Kui vaidlus käib rohkem selle üle kust maallt algab piisavalt iseseisev elu ja aborti võiks nimetada teise organismi tapmiseks, siis ma saaks aru.
Eino Taruk 9. august 2018 19:10
Eestis on näiteks mõningatel juhtudel lubatud kuni 21 nädalase loote TAPMINE. Sest sellisel juhul on juba raske vastu vaielda , et tegemist pole teise organismi tapmisega.
Erla 9. august 2018 19:27
Kus see piir siis on?
Ei saa aru 9. august 2018 18:52
kes on andnud Eesti meediale rahvusvahelilse abordi-eestkõneleja rolli? Kui Argnetiin avallitus selge enamusega eelnõu tagasi lükkas, miks peame meie endid vähemuse seisukohaga identifitseerima? See tundub nagu teise riigi siseasjadesse sekkumine. Mulle siklikult tundub väga maitsetu nimetada aborti, mis tähendab elu vägivaldset lõpetamist, "protseduuriks".