Eesti uudised

FOTOD SÜNDMUSKOHALT | Mardi tänava lasteaia juures suri kinnipidamisel mees (68)

Kristjan Väli, 9. august 2018, 15:06
 Teet Malsroos
Tallinnas Mardi tänaval pidasid korrakaitsjad kinni lasteaia territooriumile tunginud mehe, kes suri kinnipidamise ajal sündmuskohal.

Täna kell 12.37 sai politsei väljakutse Tallinna kesklinna Mardi tänavale. Teataja sõnul tungis lasteaia territooriumile mees, kes käitus ebaadekvaatselt. Patrullpolitseinike saabudes ründas mees politseisõidukit ja üritas tungida sõidukisse ning seejärel hüppas politseisõiduki kapotile. Politseinikud andsid mehele korralduse kapotilt maha tulla. Mehe kinnipidamiseks kasutasid korrakaitsjad ühel korral gaasi ning seejärel panid talle käerauad. Mees jätkas rabelemist. Politseinikud hoidsid meest kinni, et ta enesele viga ei teeks ning üritasid temaga turvakontrolli käigus kontakti saada. Mees suhtles korrakaitsjatega soome keeles.

 

Põhja prefektuuri operatiivjuht Kristian Jaani sõnul on mehe isik tuvastamisel, sest mehe juurest dokumente ei leitud. „Kõik traagilise juhtunu asjaolud on selgitamisel. Leidsime mehe soki vahelt tühja fooliumvoldiku, milles olid narkootilist ainet meenutavad jäägid. Kohapeal läbiviidud kiirtest reageeris positiivselt amfetamiinile. Sündmuskohal kogutud info järgi võis mees põdeda ka suhkruhaigust. Täpsemad vastused sellele, mis põhjustas tema surma, annab kohtuarsti lahang,“ ütles Jaani.

„Oleme juba üle vaadanud pardakaamera salvestised. Ka hindame juhtumit turvataktika seisukohast,“ lisas operatiivjuht.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee