Kommentaar

Igor Gräzin | Haridusministeerium ostab vaimuvabadust

Igor Gräzin, riigikogu liige, Reformierakond, 8. august 2018, 18:16

8 KOMMENTAARI

g
Gena, krokodill/ 9. august 2018, 19:51
Kas pr Minister elab TLÜ peal välja oma Nordi-aegseid komplekse? :)
l
lahja juura/ 9. august 2018, 17:13
Õigusteaduskond tuleb kaotada nii Pedas (sry! Tallinna ülikoolis!) kui ka TTÜs!
Jäägu juura vaid alma materi privileegiks!
Sest praegused juura lõpetajad kahes pealinna koolis ei kvalifitseeru juristidena. Viletsad on!
k
Kapot/ 9. august 2018, 16:04
Asi pole ainult juuras. Sama asi majandusteaduses, filoloogias, politoloogias. Tartus on Toomla ainuke kogu Tallinna vastu.
k
Kapott/ 9. august 2018, 15:47
NLKP ei lubanud kokkumànge oma selja taga. Sihukeste pullide pandi ka parteipilet lauale. NLKP joont ajas NLKP aga mitte advokaadid ega miilits. Beria sai kogeda, mis sellest vàlja tuli.
e
Elukutseline Setu/ 9. august 2018, 13:08
Meie massikõrgharidus oli oma tasemelt juba niigi p...s, siis tuli Aaviksoo ja juurutas "tasuta" kõrghariduse (mis pole ju tasuta). Tase läks veel hullemaks. Massiharidus ei kadunud kuhugi. Reipalt on kasvanud inglise keelne (saab õppemaksu küsida) hariduse osa. Eesti on muutumas mingiks iglise keelse pseudohariduse andmise keskuseks. Kõige selle valgusel võiks osa nendesrt kõrgkoolidest üldse kinni panna. Kelllele seda "teadust" mida seal tehakse vaja on ? See ei ole millekski rakendatav ega oma ka rahvusvahelisel tasemel mingit arvestatavat akadeemilist väärtust. See, et ministeeriumi "spetsialistid" oma tarkuse tasemel suudavad veel viimasegi vaba mõtte kogu süsteemis lämmatada, selle üle pole mõtet küll imestada. Vaadake kes need "spetsialistid" on ja te saate aru.
m
mnjah/ 9. august 2018, 13:04
ja haridusteemal julgeb sõna võtta mees, kes avalikult lubas divesinikoksiidi keelustada!
k
Kuhu kadus kommentaar püü/ 8. august 2018, 19:08
k
Kelle king pigistab/ 8. august 2018, 19:07
Eile veel nuttis gräzin taga nõukaaegseid prokurö-re ja uurijaid. Kuidas need siis nii head said olla, kui koole oli ainult üks?
Igori mure on seotud ikka sellega, et Tartu ülikooli teda keegi õpetama ei oota. Tallinna madalama tasemega koolides saab ta oma lisakopika ikka ära teenida.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee