Ohtuleht.ee 7. august 2018 19:55
Lääne-Harju politseijaoskonna välijuht Pirko Pärila vormistas täna Tallinna külje all maantee ääres liiklusrikkumist, kui temast tuhises mööda pildil olev mikrobuss, pikad lauad auto tagant mitme meetri jagu välja rippumas.

Politseinikud võtsid autole sappa ja pidasid selle peagi kinni, kirjeldab Põhja prefektuur Facebookis.

"Autojuhil jäi esiti õigust ülegi, ta seletas, et on enda meelest lauad täitsa kenasti kinnitanud ja sedasi sobib maanteel sõita küll. Reaalsus oli aga paraku see, et lauad püsisid mikrobussis vaid ausõna ja suure usu najal," selgitab politsei.

Politseinikud pidasid mehega maha tõsise vestluse ja selgitasid, mida selline käitumine endaga kaasa võib tuua ning kui napilt jäi kõige hullem juhtumata.

Mees sai teiste liiklejate ohtu seadmise eest trahvi ning politseinikud keelasid sedasi edasi sõita. Seepeale kutsus liiklusrikkuja kohale abilise, kes aitas tal lauad lühemaks saagida ning mikrobussi suletud uste taha ära mahutada.

"Alles eelmise aasta lõpus juhtus Pärnumaal õnnetus, kus kinnitamata koorma tõttu hukkus täiesti süütu inimene. Koorma õige kinnitamine ja sõidukisse mahutamine ei ole kuigi keeruline. Ärme sea inimeste elusid laiskuse või ükskõikse pärast ohtu!" rõhutab politsei.

Kommentaarid  (46)

12. august 2018 18:24
mujal euroopas piirduks asi tõsise vestlusega,meil aga peab kohe trahvi tegema.kas plaan vajab täitmist või,miilitsad?
to 18:24, 12. aug 2018 12. august 2018 21:34
13. august 2018 21:24
ei tee nalja,nii mõtlengi.miks peaksin tõsiste asjadega naljatlema?
Aadu 8. august 2018 19:42
Ah, et hukkus SÜÜTU inimene? Nii saaks ju korraldada süüdi olevate inimeste hukkamise, või kuidas?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS