Kelsey Grammer koos oma neljanda abikaasa Kaytega. (AFP/Scanpix)

"Frasieri" täht Kelsey Grammer tunnistas Conan O'Brieni jutusaates, et tal on jalgevahele tätoveeritud oma neljanda abikaasa Kayte nimi.

Grammer abiellus Kaytega pärast seda, kui oli oma kolmandale naisele Camille Grammerile ("Beverly Hillsi tõelised koduperenaised") truudust murdnud. 

Uus abikaasa Kayte on kandnud hoolt, et tema kuulus mees võõraste naistega enam ei mehkeldaks. Grammer rääkis O'Brienile, et abikaasa veenis teda tätoveerima paremale kubemele nime Kayte.

"Nii et kui ma kunagi peaksin arvama, et kõrvalhüpe on hea mõte, siis see isik ... saad aru ... loeks, et sel konkreetsel riistal on juba omanik olemas."

Jaga artiklit

2 kommentaari

E
eh  /   17:15, 7. aug 2018
tuhkagi! Sellise näitleja nägu on üleilmselt tuntud, ka tema kõik suhted. Mingi tätoveeritud nimi ei muuda midagi, kui mees ISE tahab kellegagi "hullata". Ja raske uskuda, et see tätoveering katab kogu kubemepiirkonna, nii et tõenäoliselt mahub sinna teistegi naiste nimesid juurde kirjutama küll ja küll. Kui just samanimelist järgmiseks ei võta. Ametlikke abikaasasid seni olnud 4, lapsi ja lapselapsi omajagu.
K
kelsi-kati  /   13:35, 7. aug 2018
kumb see nüüd mees, kumb naine?
ah et lausa "paremale kubemele"?! mitu kubet öhtulehe mutantidel on
+

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis