5 kommentaari

T
taips5  /   15:35, 6. aug 2018
21.jaanuari 2019 aasta kuuvarjutus EV sünnihoroskoobis, (jätk):
Suurt takistust (4-dasse majja) teeb siia 12.maja - haiglad, heategevad organisatsioonid, hoolekandeasutused, vanadekodud, kloostrid, vanglad, salajased vaenlased, välisluure, õõnestustegevus, streigid, töölisrahutused, salaühingud, ususektid, katkud, epideemiad - Uraan Jäära tähtkujust ( vaata eelnevast jutust, mis asjadega see seostub! ) ja leiab toetust 5.maja - lapsed, laste iive, kõrgem seltskond, saadikud, suursaadikud, rahvuslikud meelelahutused, lõbustused, sport, seltskondlik tegevus, fondibörs, väärtpaberite börs, börsi-ja oksjonitegevus - Päikese, Merkuuri ja Veenusega ( riigijuht, ühiskond ja kunst, ajakirjandus, poliitiline kõne jne). Lapsed ja lõbu on tähtsamad, kuimingi elamispind. Varjutus tuleb mingil moel neile kasuks (5.majale), kuid 12.majale loob takistusi.
Eeellotelu ei pruugi nii minna, kuid head jälgimist! Seda räägivad meile tähed.
T
taips4  /   15:15, 6. aug 2018
Eesti Vabariigi sünnihoroskoobis toimub 21.jaanuari 2019.aasta kuuvarjutus 4.majas - siia kuulub maa, territoorium, kinnisvara, elamumajandus, põllumajandus, kaevandused, traditsioonid, ideoloogiad, patriotism, tavainimesed (lihtrahvas), valitsuse opositsioon - ja annab märkutagasilangusest nendes asjades - vajaon üles leida jällegi takistavad vead ja see on seotud 10.maja - kõrgem täidesaatev võim (kuningad, presidendid, kantslerid, diktaatorid jne ) riigivalitsus, konstitutsioon, põhiseadus, valitsev klass, valitsev partei, väljapaistvad isikud, rahvuslik maine ja prestiiž - seisva riigivaraga, siin on võta või jäta olukord. (järgneb)
T
taips3  /   15:03, 6. aug 2018
Kõik eelräägitu käib ka järgnevate sünnikuupäevade kohta nagu: 19.jaanuar, 17.veebruar, 19.märts, 19.aprill, 20.mai, 20.juuni, 21.juuli, 22.august, 22.september, 22.oktoober, 21.november, 21.detsember. Nende sünnipäevalaste Lõvi tähemärgiga seotud asju ja olukordi takistab lahendamast Jäära tähemärgis asetsev Uraan. Jäära tähemärk valitseb näiteks: mehi, sõjaväge, masinaid, rauda, pead, nina, kõrvu, ronge, liipreid, otsekohest tegutsemist, ettevõtlikust, rünnakuid, mütse, peakatteid, kiivreid, autosport, mehhanisme, mehhaanikuid, nuge, metallist toiduvalmistamis nõusid, kuumust ja palju muudki veel. Uraan valitseb ootamatusi, elektrit ja sellega seotud süsteeme, IT-ja ID-süsteeme, õhku, lennundust, sõprust, üheöösuhet, vennaskonda, tuulikuid, ühiskortereid, kommuune, sääri, pahkluid, kodaraluid, käsivarred küünarnukist kodaraluuni, aju-elektrilisi impulsse, närviimulsse, jänesehaake ja palju muudki veel. See, mida kasutatakse, sõltub sellest, mis on konkreetsele indiviidile kättesaadav. Stsenaarium tuleb Teil endil kokku seada. Uraani juhitud asjad, asjaolud on seisakus.
T
taips2  /   14:41, 6. aug 2018
21.jaanuari, 2019, kuuvarjutus on seotud Lõvi tähemärgi alla kuuluvate asjade ja olukordadega: lapsed, meelelahutus, teatrid, silmapaistvad isikud, börs, tuli, sport, armusuhted, süda, selgroog, meelelahutus, riigijuhid ja palju muudki veel. Neis asjus on varjutusest osa saavatel sünnikuupäevadega inimestel mingi viga sees ja seetõttu tuleb algseisundi juurde tagasi minna, et viga parandada - seega võib toimuda elus kannapööre. Mõjutatud naised ei suuda varjutuse päeval minevikku õigesti meenutada ja on seetõttu emotsionaalselt tundlikud, tehes emotsionaalse heaolu või ebameeldivuse põhjal otsuseid, mis paiskavad nad samasse olukorda tagasi, millest tuldi. See käib ka asjade kohta.
T
taips1  /   14:29, 6. aug 2018
Teatud sünnikuupäevadega inimesed peaksid olema valmis ka järgmisel aastal - 2019 - 21.jaanuaril toimuva kuuvarjutuse suhtes. Kuuvarjutus mõjutab rohkem naisi ja tema mõju algab kuus kuud enne varjutuse päeva, kus ta annab hoiatuse mingi karma (põhjuse ja tagajärje seos) olukorrast ja toimib veel edasi kuus kuud pärast varjutuse päeva, kus toimub juba korrigeerimine, varjutatud asja või olukorra suhtes. 21.jaanuari 2019 aasta varjutust tabavad järgmised sünnipäevalapsed: 21.jaanuar, 19.veebruar, 21.märts, 21.aprill, 22.mai, 22.juuni, 23.juuli, 24.august, 24.september, 24.oktoober, 23.november, 23.detsember. 23.juuli saab otsetabamuse.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis