Eesti uudised

FOTOD JA VIDEO | Kaberneemes põles populaarne restoran (26)

Liis Vaksmann, 5. august 2018, 15:50
Foto: Robin Roots
Pühapäeva pärastlõunal süttis Kaberneemes põlema populaarne mereäärne restoran NEEM. Kui suureks restorani kahjud võivad küündida, pole veel selge.

Kaberneeme restoranis NEEM võttis tuld esmalt maja sein, kust see liikus jõudsalt edasi maja katusele. Restorani süttimise ajal viibisid hoones ka inimesed, kuid õnneks said kõik õigel ajal majast välja. Kui palju inimesi tulekahju süttimise ajal restoranis oli, pole hetkel teada.

Restorani omanik Dmitri Garber ütles Õhtulehele, et hetkel pole tal aimugi, millest täpsemalt tuli võis alguse saada. "Kindlasti majast väljastpoolt. Ootame hetkel ametlikku vastust päästeametnikelt, mis nemad ütlevad," rääkis Garber ning viitas, et tuli läks maja peale ning jõudis sealt edasi pööningule välja.

Garber ei välista võimalust, et tulekahju võis alguse saada maja ääres olnud prügikastist. "Vabalt! Meil on siin rand ja inimesi liigub palju. Keegi võis võib-olla kogemata visata sinna midagi, mis võis selle tingida," leiab ta.

Kui suureks võivad tulekahjuga tekitatud kahjud küündida, Garber veel ennustada ei julge. "Ootame, millal meid sisse lastakse, aga tulekahju oli kolmandal korrusel ja kõik korrused on veega üle lastud. Ehk siis kahjud võivad olla väga suured," on mees murelik. "Aga praegu jään täpse vastuse võlgu."

Garber ei teadnud ka, kas restoran oli kindlustatud. "Seda ma saan natuke hiljem täpsustada, praegu jään vastuse võlgu."

Hoonet sõitis kustutama üheksa päästeautot.

26 KOMMENTAARI

p
7. august 2018, 12:28
Puidust hooneid tuleb töötlema tuletõkke puidukaitse vahenditega! Näiteks Holz Prof, minu arvates, on parim ja kõige usaldusväärseim toode.
p
7. august 2018, 12:24
Puidust hooneid tuleb töötlema tuletõkke puidukaitse vahenditega! Näiteks Holz Prof, minu arvates, on parim ja kõige usaldusväärseim toode.
Loe kõiki (26)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee