Laadin videot...
16
fotot
Tallinna loomade varjupaik tähistas teist sünnipäeva (Erki Pärnaku )

Tallinna loomade varjupaik, mis asub Paljassaare poolsaare tipus, tähistas täna oma teist sünnipäeva. Rahvast sünnipäevale oli päikeselisel päeval kogunenud omajagu ning kingitustelaud täitus sünnipäevaliste kingitud loomatoidu- ja tarvetega juba esimestel tundidel.

Tegime juttu ka varjupaiga juhataja Eve Tobiasega. Naise sõnul on viimased kaks aastat möödunud väga edukalt ning koju on läinud juba üle 1000 looma.

Kui oled isegi loomasõber ning tahaksid varjupaiga töödele-tegemistele kaasa aidata, siis on võimalik hakata vabatahtlikuks. Varjupaik võtab alati vastu ka inimesi, kes lihtsalt koertega Paljassaare rannas tahavad jalutamas käia või kassidega mängida.

Sünnipäeval astusid üles Liis Lemsalu ning Johanna Randmann, katseid tegi teadusteater Kolm Põrsakest ning Koertekool kratt demonstreeris kuulekaid kutsusid.

Õhtuleht on Tallinna loomade varjupaigaga koostööd teinud alates 2016. aasta sügisest ning tänu loomi tutvustavatele videolugudele "Koduotsija" sarjas on kiiremini kodu leidnud mõnikümmend koera ja kassi.

Hetkel on varjupaigas uut kodu ootamas paarkümmend koera, ligi 300 kassi, nende hulgas ka ligi 60 kassipoega.

Vaata lähemalt meeleolukast videost!

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis