Eesti uudised

GALERII | Lääne-Virumaal rongi ette sõitnud auto juht suri teel haiglasse (79)

Toimetas Silja Ratt, 3. august 2018 13:49
Foto: Ain Liiva
Reede lõunal sõitis Lääne-Virumaal Kadrina vallas sõiduauto Volvo raudteeülesõidukohal ette vedurile. Kokkupõrke tagajärjel sai viga autojuht, kes suri teel haiglasse.

Häirekeskus sai teate traagilisest õnnetusest Kadrina vallas Tirbiku külas kella 12.05 paiku. Hetkel teadaolevalt sõitis sõiduauto Volvo reguleerimata raudteeülesõidul ette Rakvere suunas liikunud vedurile. Kuna vahemaa oli lühike ja veduri pidurdusteekond teadupärast pikk, ei suutnud veduri juht kokkupõrget paraku vältida. Õnnetuse tagajärjel sai Volvo roolis olnud 50aastane mees raskeid vigastusi ja paraku suri teel haiglasse. Kaasreisijaid autos ei olnud. Hukkunud meesterahva isik on tuvastamisel.

 

Ida prefektuuri operatiivjuht Andreas Kliimant avaldab kaastunnet hukkunu omastele. „Taolised õnnetused on tihtipeale tingitud tähelepanematusest või liigsest eeldamisest, et auto on rongist kiirem. Millised on aga selle traagilise õnnetuse tagamaad, selgitame välja kriminaalmenetluse käigus,“ lisas operatiivjuht.

Liiklusõnnetuse kohta alustatud kriminaalmenetlust viib läbi Ida prefektuuri ja juhib Viru ringkonnaprokuratuur.

Reisirong hilineb

Elron on enda veebilehel andnud teada, et reis 022 liinil Tallinn-Narva (11.23-13.41) hilineb peatuses Kadrina veduri ja sõiduauto liiklusõnnetuse tõttu. 

Kella 13.38 seisuga on reisirong taas liikuma asunud, kuid hilineb Narva umbes 69 minutit.

Rong hilineb Foto: kuvatõmmis: elron.ee

Samal teemal

04.07.2018
Must ööpäev liikluses tõi kaks hukkunut
03.07.2018
Lõpuks ometi: üle Eesti kehtestatakse tugevdatud liiklusjärelvalve, kaasatakse kiirreageerijad