6 kommentaari

K
Karu  /   15:34, 2. aug 2018
Tallinnas Karu, Aedvilja ja selle piirkonna teistel tänavatel käib iga päev üks naisterahvas suurte kottidega kajakaid söötmas. Ja sead juba aastaid. Sellega meelitab kajakaid katustele pesitsema.
Hommikuti on äratuseks kajakate kisa. See naisterahvas paistab töötavat Karu tänava koolis. Võib-olla, et keegi loeb seda kommentaari, kes võiks talle selgitada, et kajakad ei vaja lisasöötmist ja neid ei pea majade vahele meelitama.
J
ja  /   15:46, 2. aug 2018
samamoodi ka varestega.
.
....  /   14:38, 2. aug 2018
analoogselt suitsupakkide koledatele piltidele tuleb sinna tiigi veerde panna suur plakat surnud luigepoegadega ning "tänukiri" kõigile neile, kes oma ogarusest ja hoiatustele vaatamata sobimatu toiduga tapsid. Ja seda mitmes keeles.
L
Linnusõber  /   13:37, 2. aug 2018
Aga meie oleme ju nii hea-a-a-d ja kaastundlikud. Tahame vaestele nälglnud linnukestele head teha. Meie i koonerda - ikka parimat ja kvaliteetsemat saia,, kompvekke j.n.e.
S
sekkuge? kuhu? kuidas?  /   13:25, 2. aug 2018
eee
palun näidet kuidas tolerantses ühiskonnas on teoreetiliseltki võimalik mingi sekkumine, millele siin üles kutsutakse? Kuidas see sekkumine välja näeks - palun esitada dialoogi vormis..
eee
palun näidet millised on need "mitte saiad vaid sobivaid juur- ja puuviljad" mida mainitakse üldiselt, aga ei öelda mis need on - kas bataat, jamss, mango? Kas Silja Ratt nimeliselt isikul on raske seda kirjutada avaldades artikli 30 minutit hiljem kui ta on saanud vastuse ametnikelt enda poolt ametnikele esitama pidanud küsimusele, millised need asjad on millest ta kirjutab..
Saast oled Silja, sest sa teed pidevalt kehva tööd.
Sa ainult vahendad pressiteateid pannes neile enda nime alla.
Ja mida aeg edasi, seda vähem inimesi on nõus üldse maksma sellise eelnevalt valmiskirjutatud ja siis toimetusse saadetud pressiteateid vahendava väljaande eest.
Ja kui sa tunned et sul ei ole "reachi" (see väheneb kui maksvaid kliente on vähem), siis sa paratamatult teed hiljem veel kehvemat tööd..
T
tallinlane  /   13:18, 2. aug 2018
kas see kehtib ka nende "tuvitädide" kohta? Kui kehtiks, oleks hea, neist roojavatest ja varahommikul kluugutavatest "lendavates rottidest" ( vabandan rottide ja rotipidajate ees, rotid siiski on üliarmsad) on ikka lõplikult kõrini. Siiani olen püüdnud nende "tuvitädide" tegevust mõne karmi sõna või otse läbi tuviparve minekuga takistada. Kui nüüd aga ka seadus hakkaks kehtima...

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis