Jan Uuspõld (Jörgen Norkroos)

Sel sügisel saab näha Jan Uuspõldu koos Mairo Marjamaa ja Rene Puuraga stand-up sõus "Oma jope". Tegemist on mõttelise jätkuga eelmise aasta stand-up kontserdile "Oma jõul".

Sel korral on Janil plaanis rohkelt kehastumist ja erinevaid karaktereid oma rollide paremikust, sest laval astuvad oma jope tiitlit jahtides võistlustulle nii Zorro, rullnokk Pets, Sakari Mäkelä ja paljud teised. Publik otsustab, kes nendest võistluse võidab ja omade jopede jopeks saab.

Trio koosseisus Jan Uuspõld, Mairo Marjamaa saksofonil ja Rene Puura klahvpillidel ei ole tavapärane ansambel, vaid fantastiline kolmik, kes päästab publiku sügispimedusest parima huumoriga. Täiesti uutmoodi stand-up sõu saab olema justkui parim meelelahutuslik telesaade, mis ei ole varem salvestatud, vaid sünnib igal õhtul uuesti.

”Eelmisel aastal saime aru, et meil klapib laval üksteisega liigagi hästi ja aega ei saa raisku lasta. Tuuribussis sündis aina uusi mõtteid ja sketše ning nii ei jäänudki muud üle, kui need lavale seada. Lõbusamat seltskonda annab otsida,” rõõmustab Jan Uuspõld.

Etendused toimuvad 25. septembrist kuni 4. novembrini üle Eesti ja ka Soomes. Sõu kestab umbes kaks tundi ilma vaheajata.

Vaata mängukava SIIT.

Jaga artiklit

3 kommentaari

P
pläku  /   12:14, 2. aug 2018
mitte alati ei ole kordamine tarkuse ema! Lihtsalt inspiratsioon sai otsa ja laseb lõdvalt vana rada pidi
L
Lihtsalt  /   11:12, 2. aug 2018
3 Amigot oleks veel parem + Limonaadi Joe!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis