Maailma uudistesse on viimasel ajal jõudnud mitmeid lugusid kiirtoidurestoranides toimunud kaklustest ja rassistlikest rünnakutest. Nüüd lööb sotsiaalmeedias laineid hoopis üks tõeliselt südantsoojendav lugu.

Melanie Langley postitatud videot on Facebookis vaadatud üle kahe miljoni korra.

Klipis saab näha, kuidas heatahtlik ehitustööline märkas McDonalds'is, et eakas mees tellis kohvi, kuid tema peos kõlises vaid natuke peenraha. Ehitaja maksis pensionäri kohvi ja hommikusöögi kinni ning ulatas talle veel 20 dollarit. Mees üritas raha küll tagasi lükata, kuid töömees ütles, et see on järgmise kohvi ostmiseks. "Suur aitäh! Te olete tõeline härrasmees," tänas pensionär.

Jaga artiklit

52 kommentaari

T
Tiit  /   09:35, 3. aug 2018
Olen ikka aidanud kui näen, et inimene tosiselt hädas on. Ei salli neid valetajaid ja rahamangujaid. Monedki korrad tulnud alko järgi haisev tegelane ja räägib kuidas tema ei ole mitu päeva söönud. Ettepaneku peale, et ostan temale midagi süüa on mees kadunud.
,
,,,  /   09:01, 3. aug 2018
Kui raha vähe, on kasulik vaesel pensionäril teha oma kohv ja võileib kodus. Õnneks Eesti pensionärid teavad seda, ja ei tiku ostma tassi kohvi, mis maksab samapalju kui 100grammine kohvipakk, millest saab nädal aega kodus oma tassikese.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis