Eesti uudised

Tartus unustati nelja-aastane laps lasteaia hoovi (14)

Postimees, Ohtuleht.ee, 1. august 2018 19:30
Tartlanna sai täna lõunal koju jõudes halva üllatuse osaliseks, kui tema 4aastane tütar oli Piilupesa lasteaiast iseseisvalt koju jalutanud, sest  ta unustati lihtsalt hoovi maha. 

Refereeritud artikli täisteksti loe Postimehest. 

Samal teemal

See pole esmakordne juhus, kui kavataja ei märka, et mõni laps õue ripakile jääb, samal ajal kui teised majja lähevad. Aprillis leidis juhuslik möödakäija Tallinnas Kristiines asuvas Segasummala lastehoius õue unustatud väikese lapse.

"Segasummala lastehoiust möödudes nägin, et lastehoidu ümbritseva traataia ja hoiu aias oleva mingi kivimüüri moodustise vahel maas lume sees on pikali maas pisike, karjuv, pusserdav ja ilmselgelt hädas olev väike laps. Kogu lastehoiu õu oli tühi, uksed ja aknad kõik kinni, nii et ei tekkinud mingit küsimus, kas keegi on veel sellele lapsele välja järele tulemas või mitte. Õnneks ei olnud seal ükski värav lukus, läksin kiiresti ja tõstsin pisikese õnnetusehunniku sealt müüri tagant välja. Laps oli seal pusserdanud nii pikalt, et ta oli omal jalast ära saanud ühe saapa koos sokiga ja teine püsis veel jeeli-jeeli tänu kombeka jalakummile jala otsas," kirjeldas last märganud Anu  toona sotsiaalmeedias. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee