Maailm

KANNATUS KATKES: Moskvas tapsid kolm õde türannist isa  (66)

Toimetas Aadu Hiietamm, 1. august 2018, 18:00
TÜRANN: Tütred iseloomustasid Mihhail Hatšaturjani türannina. Foto: YouTube
Moskvas leiti ühe elumaja liftist torke- ja lõikehaavadega mehe surnukeha. Selgus, et tapetu on Mihhail Hatšaturjan (57). Tapmise võtsid omaks tema kolm tütart: Kristina (19), Angelina (18) ja Maria (17), vahendab Vene meedia.

Tütred ütlesid ülekuulamisel, et nad vihkasid isa ning soovisid, et ta igaveseks kaoks. Kohtus süüdimõistmisel ähvardab neid kuni 15aastane vanglakaristus.

Mõrvapäeval, 27. juulil  oli isa neid narkojoobes ise esimesena noaga rünnanud. Tütred kaitsesid end kõigepealt pipragaasiga ning seejärel lõid isa vähemalt 35 korda noaga. Pärast tapmist kutsusid tütred ise politsei kohale. Nüüd ootavad nad oma saatust eeluurimisvanglas.

VANIM TÜTAR: Kristina Hatšaturjan (19).

Õdede advokaadid loodavad, et kohus arvestab pehmendavaid asjaolusid. Nimelt kuritarvitas Hatšaturjan tütreid seksuaalselt ning karistas neid vähimagi üleastumise eest kehaliselt. Nii rääkis üks neist, et isa sundis ennast oraalselt rahuldama.

Tüdrukute sõbranna Jelena teadis rääkida, kuidas isa leidis kord kodus põrandavaibalt koera karvad ning sundis seejärel tütreid koera harjama ja harjale jäänud karvu ära sööma. 

Tütred iseloomustasid isa tõelise türannina, kes viskas ilma vähimagi põhjuseta kodust välja oma ainsa poja Sergei (21). Ema põgenes hirmu tõttu kodunt ja jättis tütred üksi isa juurde. 

Perekonna üks tuttav iseloomustas Hatšaturjani kui kriminaali või maffiabossi, kes polnud kunagi ametlikult töötanud. Pärast surma leidsid politseinikud tema Audist kaks kilogrammi heroiini. Samuti oli tal kodus palju relvi.         

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee