Taroskoop | Eriline

SUUR TAROSKOOP: mida lubavad kaardid augustiks?

Mirai Ayashii, 1. august 2018, 14:53

10 KOMMENTAARI

t
taips9/ 2. august 2018, 13:07
Päikesevarjutused mõjutavad rohkem mehi, tehes nad ettevaatamatuks. Osadel inimestel põhjustab päikese ja kuuvarjutus eluenergia vähenemist, tervise muutumisi, ka abiellumist - see sõltub elueast, etapist. Päikese- ja kuuvarjutuse mõju algab kuus kuud enne varjutust, kus ta annab hoiatuse ja jätkub kuus kuud peale varjutust, kus ta teeb ära korrigeerimise. Head jälgimist!
t
taips8/ 2. august 2018, 13:02
Eesti Vabariigi sünnihoroskoobis toimuv 6.jaanuari 2019 aasta päikesevarjutus 9.majas, toob veel sellele valdkonnale konservatiivse hoiaku, fikseerib, püüab säästa ja koguda - siin on mõjutatud Veevalajaga seotud asjad, asjaolud: elekter, ID-kaart, internet, lennundus ja palju muudki veel, kõik taoline, mis tuleb meile välismaalt. Võib juhtuda, et tuleb algseisundi juurde tagasi minna. Ambur, 7.maja - välissuhted, üldine välispoliitika, liitlased, läbirääkimised, lepingud, avalikud vaenlased, sõjad, organiseeritud kuritegevus - teeb siin järeldused ja kohtuotsuse. ( teisi varjutusi käsitleme kunagi hiljem).
t
taips7/ 2. august 2018, 12:50
Eesti Vabariiki mõjutab, 6.jaanuari 2019.aastal toimuv päikesevarjutus Kaljukitses 9.maja - õiguskorda, kohtusüsteemi, religiooni, kirikut, filosoofiat, kõrgharidust, ülikoole, teadust, kirjastusi, trükitööstust, välisasju, väliskaubandust, rahvusvahelist õigust ning suhteid, ÜRO -, siin sunnitakse asjas tagasi minevikku minema, et kõrvaldada vead või puudused. Neid sündmusi toetab näiteks: hoolekanne, heategevus, haiglad või merevägi, kunst, jalatsitööstus, kemikaalid, nafta, õlu, alkohol jvm. Siin Vabariigi alguses tehtud muudatused on nüüd vastupidises olukorras, need hakkavad kahanema. 3.maja - ajakirjandus, raadio, televisioon, telefoniside, postiamet, kino, koolisüsteem, transport, avalik arvamus, kõmu-ja kuulujutud - need asjad hakkavad nüüd avarduma.
t
taips6/ 2. august 2018, 12:31
6.jaanuari 2019aasta päikesevarjutusest on mõjutatud veelgi sünnikuupäevi, kellede Kaljukitse valdkonna asjad on seotud Amburi tähtkuju valitsemise alla kuuluvate asjade ja olukordadega ning neis asjus on vaja minna asjaolude või asjade juurde tagasi, ning parandada seal midagi, mis on osutunud vigaseks, teha selles asjas kannapööre, et asi toimiks. Need on järgmisel kuupäevadel sündinud: 3.jaanuar, 2.veebruar, 3.märts, 2.aprill, 3.mai, 3.juuni, 5.juuli, 5.august, 5.september, 6.oktoober, 5.november, 5.detsember. Ambur valitseb näiteks: maksa, puusi, välismaad, välismaalasi, pagulasi, pangandust, kindlustust, ülikoole, kõrgharituid või selle omandajaid, teadjaid, teadusinimesi, kõik puusade katmisega seotud riideesemed, religioon, laienemine, suurenemine, lapse saamine ja palju muudki veel. Eelpool nimetatud sünnikuupäevadel sündinutel tekib mingi väike võimalus korrigeerida Amburiga ja Kaljukitsega seotud asju ja olukordi.
t
taips5/ 2. august 2018, 12:11
6.jaanuari 2019 päikesevarjutuse mõju all on veel sünnikuupäevi, kelledel on väga konservatiivne, vastutustundlik hoiak, võib olla firma juhtimise, rahavoo kontrollimisega(pank), või muidu struktuuri säilitamisega mingis valdkonnas - kõik see sunnib minema ajas tagasi ja parandama vead. Mõjutatud on 2.jaanuari, 1.veebruari, 2.märtsi, 1.aprilli, 2.mai, 2.juuni, 4.juuli, 4.augusti, 4.septembri, 5.oktoobri, 4novembri, 4.detsembri sünnipäevalaps.
t
taips4/ 2. august 2018, 12:01
Kalade tähemärgi valitsemise alla kuulub-kuuluvad: jalalabad, kujutlusvõime, uni, mälupildid, seega mingi ajuosa töö, alateadvus, meri, ookean, suur vesi, laevad, nafta, gaas ja muud vedelad, gaasilised kemikaalid, tants, filmikunst, näitlemine, seega ka mingisugused pettused - illusioon, haiglad, vanglad, hooldekodud, kirikud ja palju muudki veel. Mida te nendest loeteludest kasutate, sõltub, mis on teile kättesaadav või kättesaadav minevikus olnud. Stsenaarium tuleb Teil endal koostada. Millises eluvaldkonnas asjaolud välja löövad - kodus, tööl, suhetes, mõttemaailmas jne - sõltub isiklikust sünnikellaajast ja see kehtib kõikidele pöörde all olevatele sünnikuupäevadele.
t
taips3/ 2. august 2018, 11:47
6.jaanuari, 2019a. päikesevarjutusest on mõjutatud veel inimesi või olukordi, kelle sünnikuupäev on: 5.jaanuaril, 4.veebruaril, 5.märtsil, 4.aprillil, 5.mail, 5.juunil, 7.juulil, 7.augustil, 7.septembril, 8.oktoobril, 7.novembril, 7.detsembril. Kaljukitse tähemärgi valitsevad asjad on seotud neil veel Kalade tähemärgi valitsevate asjade ja olukordadega, ja need annavad võimaluse Kaljukitse asjadele või vastupidi, Kaljukitse valdkond annab võimaluse Kalade märgi valitsevatele asjadele, olukordadele.
t
taips2/ 2. august 2018, 11:37
... Päikesevarjutus 2019-dal aastal, toimub, üks neist, 6.jaanuaril ja sellest on mõjutatud järgmiste sünnikuupäevadega inimesed: 6.jaanuar - saab otsetabamuse - , 5.veebruar, 6.märts, 5.aprill, 6.mai, 7.juuni, 8.juuli, 8.august, 8.september, 9.oktoober, 8.november, ja 8.detsember. Neil toimub karma pööre Kaljukitse tähemärgi valitsemise alla kuuluvates asjades ja olukordades, situatsioonides jne. Toome mõned asjad välja: karjäär, amet, ehitised, ausambad, põlved, konservatiivsus, suhetes püsivus, parlament, soised ja viletsad elukohad, kivist mäed, säästmine, kokkuhoid, hoidlad, külm ja palju muudki veel.

t
taips1/ 2. august 2018, 11:23
Võime vaadata siin juba järgmisesse aastasse(2019), milliseid inimesi ootab kannapööre sellel aastal, ehk karma - põhjuse ja tagajärje seos - ,mis asjas tuleb tagasi minna ja viga parandada või avaneb hoopis uks võimalustele, see on minevikuga seotud - tookord asi ei edenenud, nüüd on takistused ära puhutud, need on kahanemas. Ka Eesti Vab. haaravad need mõjud - üritame vaadata tulevikku aga see ei tähenda, et see on kindlalt õige, vaid vaatame võrdluseks, mida tähed räägivad:(järgneb)...
n
naljamees/ 1. august 2018, 16:00
miks topite nii kallist artiklit, kas pankrott ähvardab teid ? minge parem juba tühja taarat korjama, kui elu nõnna hapu juba !

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee