Krimi

Kas Tartus tegutseb rattavaras? Viimase ööpäeva jooksul on pihta pandud neli ratast (4)

Toimetas Silja Ratt, 1. august 2018, 12:35
Lihtsamale rattalukule võivad ka metallikäärid peale hakataFoto: ALDO LUUD
Viimase ööpäeva jooksul on Tartus varastatud neli jalgratast, kusjuures kolm neist olid lukustatud. Võiks arvata, et see on ühe varga kätetöö, kuid kuna rattad on pihta pandud eri kohtadest, võib vargaid siiski mitu olla.

Esmaspäeval avastati, et Tartus Tiigi tänaval maja eest on varastatud lukustatud musta värvi roheliste triipudega jalgratas. Kahju on umbes 400 eurot.

Politseile laekus teisipäeval teade, et Tartus Anne tänaval kortermaja trepikojast varastati kaks lukustatud jalgratast. Kahju on selgitamisel.

Politseile laekus teisipäeval teade, et Tartus Peetri tänaval kuurist on varastatud jalgratas. Kahju on umbes 250 eurot.

Eelmisel nädalal varastati Tartus kaks ratast.

23. juulil avastati, et Tartus Riia tänaval parklast on varastatud lukustatud halli värvi roosa kirjaga jalgratas Arkus & Romet Orkan. Kahju on 303 eurot.

22. juulil avastati, et Tartus Puiestee tänaval lukustatud trepikojast on varastatud mustavalgekirju maastikujalgratas Romet. Kahju on 241 eurot.

Tähelepanuväärne on, et mitu ratast on varastamise ajal olnud lukustatud või asunud lukustatud trepikojas. Ilmselt tasub rattaomanikel enda kaherattalised siiski isiklikku keldriboksi lukustada või hoopis korterisse tõsta, et oma vara pikanäpumeeste eest kaitsta.

Samal teemal

27. juuli 2016, 04:00
Rattavargaid ei takista miski? Kui tark olla, siis oma varast ilma ei jää
13. mai 2016, 08:51
Saarlane sai tagasi 14 aastat tagasi varastatud jalgratta

4 KOMMENTAARI

t
Tegutseb 2. august 2018, 18:28
hoopis heade mõtete ja teadluse edendaja. ;)
s
Sellisel 1. august 2018, 17:29
juhul ütleks, et on tekkinud kokkuostja. Kui pole kuhugi müüa, siis ka ei ole mõtet varastada, vähemalt selline äkiline vargusepuhang viitaks nagu sel...
(loe edasi)
Loe kõiki (4)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee