Pea kolme tuhande osalejaga triatlon toob kaasa muudatused liikluskorraldusesFoto: Foto: Ironman Tallinn
Daniel Veinbergs 1. august 2018 11:51
4. augustil Tallinnas toimuvale maailmakuulsale triatlonile IRONMAN voorib kohale tuhandeid harrastajaid Eestist ja välismaalt. Viis päeva kestva ürituse korraldajad paluvad liiklejatel arvestada muudatustega liikluskorralduses Tallinnas, Lääne-Harju, Saku, Saue ja Harku vallas.

Põhivõistlus algab 4. augusti varahommikul pea nelja kilomeetrise ujumisdistantsiga Lennusadama juures. Sellele järgneb ajavahemikus 7.00–17.30 kahest ringist koosnev 180 kilomeetri pikkune rattadistants, milles osalejad liiguvad läbi Põhja-Tallinna ning Haabersti linnaosa Tallinnast välja ümbruskonna asulatesse.


Elanike, operatiivautode ja kohalike asutuste transport lastakse aktiivsetest aladest läbi reguleerijate hinnangu alusel. Võimalik ooteaeg võib venida lausa 30 minutini. 

Ühistransport

Kuigi ühtegi ühistranspordiliini ürituse ajaks ei sulgeta, leiavad kümme peatust ajutiselt uue asukoha. Kesklinnas jäävad suletuks peatused Vabaduse väljak, Estonia, Kaubamaja, Linnahall, Viru ning Mere puiestee. Kopli liinides toimuvad muudatused Kopli, Sepa, Marati ning Sirbi peatustega.

Pea kolme tuhande osalejaga triatlon toob kaasa muudatused liikluskorralduses Foto: Foto: Ironman Tallinn


Ironmani triatloni raames leiavad aset ka väiksemad üritused. Näiteks 5. augustil toimub Telia lühimaraton ning ajavahemikus 9.00–12.00 tuleb arvestada liikluse sulgemisega Kalaranna, Tööstuse, Kopli ja Pelguranna tänavatel, samuti teistel Tallinna linnahalli lähiümbruses asuvatel tänavatel ja kergliiklusteedel.

Samal teemal

Kommentaarid  (15)

Tarko Malbert 3. august 2018 07:04
Andke aga tuld tallinlased-nii et oleks kuulda, kõrgele ja kaugele :))
Pärleid ei ole mõtet sigadele viia-olgu see kevadine Maijooks või sügisene Tallinna maraton või mõni muu tore võistlus-kisa on ikka taevani- ei ole Tallin spordilinn.
Ain-Alar aga arendagu olemasolev Pühajärve või Tartu võistlus välja täispikaks Ironmaniks.
2. august 2018 16:53
see kolhoos ju jäägu sinna mere kaldale aga peaks ehitama uue pealinna-miks peab see olema Tallinn
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS