Eesti uudised

Boroditš saab linnatranspordi juhina palka 6500 eurot (106)

Toimetas Silja Ratt, 1. august 2018, 10:10
DENISS BORODITŠFoto: Martin Ahven
Kolmapäeval alustas Tallinna Linnatranspordi ASi juhatuse esimehena tööd Deniss Boroditš, kes seab eesmärgiks veenda tallinlasi suuremal määral ühistranspordi kasuks otsustama. Deniss Boroditši brutopalk Tallinna Linnatranspordi ASi juhatuse esimehena on 6500 eurot. 

“Tallinna ühistransport peab olema kiire, uuenev ja usaldusväärne,” ütles Boroditš täna ametisse astudes. “Esimene ülesanne on usalduse taastamine, mis on skandaalides kahjustada saanud ja kipub häid uudiseid varjutama.”

Boroditš rõhutas, et Tallinna Linnatranspordi ASis ei tohi olla mingit kohta korruptsioonile ja kõikidele märkidele maksumaksja raha väärtarvitustest reageeritakse kohe. “Linna raha ja vara peavad olema koheldud heaperemehelikult,” sõnas Boroditš.

Ühistranspordi arendamisel peab Boroditš oluliseks sadama trammi projekti edukat elluviimist ja uute madalapõhjaliste trammide ostu. Lisaks tasub mõelda uute trammiliinide loomisele erinevate linnaosade suunas.

Samal teemal

“Minu jaoks on oluline tõsta ühistranspordi liikumiskiirust ja korrigeerida bussiliine koostöös Tallinna tehnikaülikooli teadlastega,” ütles Boroditš.

Boroditš osutas, et tähtis on parandada rahulolutaset Tallinna ühistranspordiga ja tuua ühistransporti kasutama neid inimesi, kes pole harjunud seda seni tegema. “Rohkem ühistransporti kasutades suudame linnaliiklust sujuvamaks muuta,” ütles ta.

Boroditš (38) on olnud riigikogu liige aastatel 2011-2018, samuti on ta töötanud Tallinna abilinnapeana aastatel 2007-2011. Aastatel 2000-2002 ning 2005-2007 tegutses ta eraettevõtluses, on kuulunud ka mitmete ettevõtete nõukogudesse. Boroditš on lõpetanud Concordia rahvusvahelise ülikooli õigusteaduse alal.

106 KOMMENTAARI

p
2. august 2018, 19:01
pange kohe 65000 palgaks kuus
o
Onu Mati 2. august 2018, 18:33
Guugeldage: Abilinnapea Boroditšile kuulunud ehitusfirmast sai kullaauk
Sellisel inimesel pole kohta poliitikas!, rääkimata veel mõne linnafirma juhtimise juures. Tegu on puhastverd petturiga, kelle jaoks on täiesti okei riigilt miljoneid välja petta.
Loe kõiki (106)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee