(Tiit Tamme)

Viljandi rajupeiedest tehtud foto ja peolembesed leinajad pälvisid uudisteportaalide lugejatelt üksmeelse halvakspanu. Kommentaare oli üle 1000. Ilmselgelt tabas peolise klõpsatus lugejate närvi. 

Viliseva kummi saatel keskmist sõrme tõstvad noored on justkui sümbol kõigele, mis on Eesti elukogenumale põlvkonnale vastukarva, ja uutele kommetele, mis vahetavad hirmuäratavalt kiiresti välja vanu häid traditsioone. 

Saan sellest murest aru, kuigi mõistan anonüümsed surmasoovijad hukka. Siiski tunnen, et see polnud rünnak meie komberuumi vastu, vaid ühe seltskonna katse end määratleda. 

Mainin juba varakult ära, et minu peiedel võiksid sõbrad ja lähedased mulle halge alla panna. Mitte otseses mõttes, vaid teravate naljade kujul. Armastan ju koomikuna õelaid nalju ja nii sobiks mulle. Nõnda võiks iga inimene paluda lähedastel oma matuseid isikupärastada. Arheoloogid laske end mumifitseerida! Politseinikud – paluge leinajatel alkomeetrisse puhuda!

Uute traditsioonide loomine on suisa lõbus.

Jaga artiklit

20 kommentaari

T
Tartust  /   03:04, 2. aug 2018
Eks elu ongi niikaua üks lust ja pidu ,kuni MIDAGI EI OLE VEEL JUHTUNUD. Sõbra ja lähedase kaotus paneb hindama ELU ja suhteid. Paneb paika väärtused. Suur lein teeb inimese alandlikuks, alandlikuks surma ees. Inimene, kes tunneb südames PÕLETAVAT VALU, ei ole emotsionaalselt võimeline väljendama ülevoolovaid positiivseid tundepuhanguid. / naer/ lõbusus., tants ja trall.
Ja kui Teile, kulla noor naljamees tõesti tundub, et matustel ei peaks nutma, no visake siis ka oma ema matustel sõrme, KUI SUUDATE!
I
ilus tüdruk  /   16:49, 1. aug 2018
nimetab ennast koomikuks? ilmselt jah, ÕL reporterid ongi koomikud, puudega ja vähese haridusega.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis