Krimi

PIKK JA LÜHIKE: linna peal luusiv vargapaar tunti juba kaugelt ära  (7)

Arno Põder, 31. juuli 2018, 15:07
PEAJAGU TEISTEST ÜLE: Hiiglasekasvu Kevin Smitt hakkab inimestele kaugelt silma.Foto: Robin Roots

Hiljuti astusid Tallinnas kohtu ette kaks staažikat pikanäpumeest ja pandimajapidaja, kes nende käest varastatud tööriistu soetas.

Kui politseinikud Andres Sepa (39) ja Kevin Smitti (34) kohtusaali tõid, torkas kohe silma nende suur kasvuvahe: Smitti hiiglasekasvu võimendas veelgi süüpingi kõrgem põrand. Vargil käies valmistas erinev pikkus meestele tõsiseid probleeme, sest tunnistajad märkasid vastandliku välimusega paari juba kaugelt.

Mehi süüdistati kokku 33 varguses, millega nad tekitasid ligi 60 000 eurot kahju. Enamiku kuritegudest panid Sepp ja Smitt toime korterites ja eramajades ning sageli käisid nad vargil üheskoos. Pikalt nad majaelanike järel ei luuranud, vaid kõndisid lihtsalt mööda linna ringi ning otsisid maju ja kortereid, kus aknad-uksed olid lahti jäetud ja pererahvast polnud parajasti näha. Vargad toimetasid peamiselt Tallinna kesklinna ümbruses, kuid Smitt käis paar korda krattimas ka Saaremaa ja Pärnumaa taludes – ta leidis endale sealtkandist kallima ning kasutas võimalust sõbrataril külas käies veidi raha teenida.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

7. august 2018, 21:41
Kannatanud nõuavad petturist maaklerile karmi karistust: „TAHAN KÜMMET AASTAT!“
16. mai 2018, 13:52
Tallinna korterivaraste raske elu: uppumatu seif ja tülikad napsumehed
16. november 2017, 05:24
Tikkude abil peremeest jälginud varas jäi kohtus süüdi
12. mai 2017, 04:00
Fantoomvargad ei jäta jälgi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee