PEAJAGU TEISTEST ÜLE: Hiiglasekasvu Kevin Smitt hakkab inimestele kaugelt silma.Foto: Robin Roots
Arno Põder 31. juuli 2018 15:07
Hiljuti astusid Tallinnas kohtu ette kaks staažikat pikanäpumeest ja pandimajapidaja, kes nende käest varastatud tööriistu soetas.

Hiljuti astusid Tallinnas kohtu ette kaks staažikat pikanäpumeest ja pandimajapidaja, kes nende käest varastatud tööriistu soetas.

Kui politseinikud Andres Sepa (39) ja Kevin Smitti (34) kohtusaali tõid, torkas kohe silma nende suur kasvuvahe: Smitti hiiglasekasvu võimendas veelgi süüpingi kõrgem põrand. Vargil käies valmistas erinev pikkus meestele tõsiseid probleeme, sest tunnistajad märkasid vastandliku välimusega paari juba kaugelt.

Mehi süüdistati kokku 33 varguses, millega nad tekitasid ligi 60 000 eurot kahju. Enamiku kuritegudest panid Sepp ja Smitt toime korterites ja eramajades ning sageli käisid nad vargil üheskoos. Pikalt nad majaelanike järel ei luuranud, vaid kõndisid lihtsalt mööda linna ringi ning otsisid maju ja kortereid, kus aknad-uksed olid lahti jäetud ja pererahvast polnud parajasti näha. Vargad toimetasid peamiselt Tallinna kesklinna ümbruses, kuid Smitt käis paar korda krattimas ka Saaremaa ja Pärnumaa taludes – ta leidis endale sealtkandist kallima ning kasutas võimalust sõbrataril külas käies veidi raha teenida.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad