5
fotot
Fotod on tehtud 30. juulil (AFP/Scanpix)

Jalgpalli MM-il vahistatud Pussy Rioti liikmed võeti pärast vanglast vabanemist taas kinni, kirjutab BBC.

Pjotr Verzilov, Veronika Nikulšina, Olga Kuratševa ja Olga Pahtusova vahistati enne seda juuli alguses 15. päevaks, kuna seltskond tormas politseivorme kandes finaalmängu ajal jalgpalliväljakule, meenutab väljaanne. Asjaosaliste endi sõnul oli see protest inimõiguste rikkumise vastu Venemaal. 

On ebaselge, miks aktivistid, kellele ühtlasi määrati spordiürituste väisamise keeld kolmeks aastaks, taas kinni peeti. Juhtunust teatas oma Twitteri kontol Verzilov, kelle sõnul on nii tema kui ülejäänud kolm Pussy Rioti liiget taas vahistatud. Hiljem kirjutas Verzilov, et süüdistust pole neile siiski esitatud, kuid nad peavad jääma veel üheks ööks kinnipidamisasutusse. 

Jaga artiklit

5 kommentaari

M
Marika  /   13:34, 13. sept 2018
Ma ei saa ühest asjast aru,et miks nad tookord läksid kirikut rüvetama ja miks jalgpallistaadionile?Kui on midagi öelda,kas Kremli esisest platsist ei piisa või?Paljude jaoks on kirik koht,kus käivad koos ainult usklikud inimesed.Moslemimaal neil nii hästi,küll ei oleks läinud,oleks kohe üles poodud.Mul on tunne,et Venemaal ikka täiega käärib ja kaugel ei ole nende oma riigis sõda,kahe leeri vahel,kus ühed tahavad kommunismi ja teised vaba venemaad.Elame,näeme!
T
T.Mets  /   12:21, 1. aug 2018
Meie teatud seltskond, eesotsas Ilvesega, ülendas Pussy Rioti liikmed vabadusvõitlejateks. Ah, jah ka Mihkelson oli selles ülendajate pundis

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis