Kadri Simson (Robin Roots)

Majandusminister Kadri Simson paljastas ETV saates "Ringvaade", et pole veel maakonnaliinide "tasuta" bussisõitu proovinud.

"Ma ise ei ole proovinud. Olen küll näinud rohkelt neid busse, millel on ukse peal teavitus, et see on tasuta. Mul on olemas ka kaart, millega ma sõita saaksin. Aga lihtsalt ei ole mul praegusel hetkel mõtet olnud seda teha, sest mõni ütleks, et teeb asjata propagandat," muigas Simson.

Harjumaal, Raplamaal, Lääne-Virumaal ja Pärnumaal täiesti tasuta sõita ei saa ning Simson rõhutas, et tasuta sõitu läbi suruma ei hakata.

"Nemad saavad - täpselt samamoodi, nagu ülejäänud maakonnad - oma olemasolevatele bussiliinidele sajaprotsendilise toetuse. Neil on ka kõik liinikulud kinni makstud, aga kohalikud inimesed ehk ühistranspordikeskuse nõukogu ja kohalikud vallavanemad otsustasid, et nad sooviks piletiraha veel juurde koguda ja teha sellega midagi head. Meie valitsuses on selline poliitika,et kohalikele jääb otsustusõigus," sõnas Simson.

Jaga artiklit

68 kommentaari

P
Pr Simson!  /   01:00, 1. aug 2018
Olen nõus ostma pileti,et sõita inimväärses bussis,mida ei saa öelda Pärnu ja Sindi vahet sõitvate Atko busside kohta. Bussides puudub konditsioneer,haisevad kütuse järele,on mustad,kolisevad,mürisevad ja on paaril korral isegi põlema süttinud.Olen pidanud bussist väljuma ,enne sihtkohta jõudmist,sest bussis olles hakkab lihtsalt halb,kuumuse ja nafta haisu pärast. Samas Pärnu linnas kursseerivad bussid on jahedad ja puhtad. Kuulub ju nüüd Paikuse ka linna alla ja oleks tore,kui nende sõit ka inimlik oleks. 40 nr liinil Atko bussid vanad ja ei vasta enam nõuetele.Pileti hind ju meil kõigil üks. Pr Kadri,tahan maksta pileti eest ja saada korralikku teenust! Selle tasuta sõiduga,Keskerakond,enam ei ruuli uude Valitsusse!
A
ap  /   00:27, 1. aug 2018
minister kui nimi vääriks seda soovin tööle kl5 hommikul aga esimene buss on alles 5,45 alusame sellest auto ainuke millega tööle saan ja koju tagasi !!!

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis