Lugejakiri

Kiri | Ministrite jooksiklikkusest

Eha Nõmm, 29. juuli 2018, 20:07

9 KOMMENTAARI

e
Ettepanek./ 6. august 2018, 08:55
Järgmine ettevõtlusminister võiks olla Evelin Ilves.Tubli tädi.Kogu aeg võtab midagi ette.
e
Ei/ 6. august 2018, 08:43
arvakski Ämbrimeister Palost midagi paremat.Aga ärge kaotage lootust.Varsti istub järgmisel ministritoolil.
m
Murelik/ 30. juuli 2018, 06:48
olen samuti seda meelt, et kui ükskõik kes lahkub erakonnast, siis ei ole tema koht küll enam Riigikogus, kuna valimistel saadud mandaatide arv peab kuni järgmiste valimisteni samaks jääma ja seega peaks lahkuja asemele tulema sama erakonna järgmine kandidaat. Praegu on küll kummaline, et lähen ja teen mida tahan-istun sinna akna alla ja pappi aina saan edasi ja kui tahan, siis hääletan ka nii, kuidas tahan. Enam valijad teda ei morjena, kuid tänu sellele erakonnale-sinna sind ju valitigi-seega pole enam erakonnaliige, astu minema ja anna õigus neile, kes tõesti on erakonnale lojaalsed. Ärge petke inimesi, kes andsid oma hääled erakonnale ja see mandaatide arv peab säilima kuni järgmiste valimisteni.
h
hakka/ 30. juuli 2018, 08:36
ekretιιniks - paljud üritavad selle erakonnaga inimesi hirmutada, ju siis on põhjust ülejäänud poliitikutel hirmul olla nende ees
l
lillelapsed/ 29. juuli 2018, 22:25
on pikalt "valitseda" saanud, valitsemisest midagi teadmata. Olukorra tekkimise põhjused? Tagajärjeks oksa, millel istutakse, saagimine, st omaenese riiginatukese vara laiakslöömine, silmagi pilgutamata. Kes selle siiski kinni jõuab maksta? Ühel heal aastal tuleb vanade tarkuste kohaselt hoida vahendeid võimalikuks seitsmeks kehvaks aastaks. Ainumas ettevõtlikkus koos IT-ga ongi viinud juhtimisele exceli tabelite ja peenhäälestusega... unustamata ennast premeerida, kohe, eimillegi eest. Näis, kuidas liberaalne vabaturg põuaaja tagajärgedega valimistel olulise rahva toitmisel-katmisel toime tuleb. Ja oma toidu kasvatajaid-tootjaid premeerib? Nemad teevad töö ja kannavad kulud enne, tasu tuleb hiljem, kui... riik, pangad, lepingupartnerid nöökima ei hakka. Töötlejatel hinnatõstmise võimalus missugune, põllumeeste, karjakasvatajate uus aastaring? Külvatagi tuleb uue aasta saaki varsti! Kelle risk ja elu... Milline on kolme veevaese kuu jooksul tehtud plaan A? B? C?
j
Justnimelt,/ 30. juuli 2018, 08:37
nad valitsevad.
Aga riigile on vaja juhte, mitte valitsejaid.
v
valitseja on/ 30. juuli 2018, 15:17
operatiivjuht, viies ellu rahva poolt etteantud strateegiat... Praeguseks ongi käes aeg, kus valitsejad on kui riik riigis, sh riigikogu rahva esindusorganina ei suuda oma hüvede hulgas inventuuri teha ja vajalikke korrektiive raiskamise lõpetamiseks samuti. Eeskuju veel "paindliku" mõtlemisega inimestele?! Juhtide tekkeks pole olukord vist veel piisavalt kriitiline, see võimaldab pikalt plakatitel presenteerunutel ühest kogust teise hüpelda - riigikogust vallakogu(de)sse, ühe akna alt teise alla jne EL-ski on esindajad olemas, neist ja nende tegemistest pole pikalt midagi kuulda, on see hea või halb, uued valimised peagi ukse ees... Plakatid "kõnelevad". Valitsejad on siiski olulised, kuna tegelevad ressursside jaotamisega, oskuste ja suutlikkusega rahulolematus seotud ongi.
e
ebakompetentsuse tipp/ 29. juuli 2018, 20:30
Mida rutem Palost lahti saame, seda parem Eestile.
q
Qwert/ 29. juuli 2018, 20:49
Mitte ainult Palost. Seda ballasti on küll ja küll.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee