43
fotot
Haapsalus avati Joogafestival (MediaMarketing)

28.-29. juulini Haapsalus toimuva Joogafestivali avas tunnise kontserdiga MC Arjuna ehk Arne Lauri.

Korraldaja Merit Raju ütles avakõnes, et festivaliidee tuli talle kaheksa aastat tagasi Haapsalu linnuse hoovis jalutades. „Ma olin korraldanud maksimaalselt 30 inimese üritusi ja ma olin ka selles mõttes täiesti tavaline inimene, et mul oli paaniline hirm avaliku esinemise ees.

Nii et kui  seitse aastat tagasi oli esimene festival, siis Kleer Maibaum oli minu jaoks siin mäe peal kivi juures ja tegi minuga sünnitamiseks sobilikku hingamist, et ma saaksin hakkama lavale tulekuga. Täna mul ei ole ühtegi sünnitoetajat kaasas, aga mul on tiim. Ja ma tahangi öelda, et ka sinu unistused võivad täide minna, kui sul on õige tiim, kellega kõik klapib,“ sõnas ta.

Ta märkis ka, et uuris eelmisel aastal publikult, kuidas saaks festivali paremini teha. Küsiti päikest. „Palun,“ ütles Raju, „aga hoidke ennast, kulla inimesed.“ 
Joogafestivali sisustavad inspireerivad loengud tervisest ja elustiilist, bazaar, taimne toit ja ägedad inimesed. 

Festivali peaesineja on Drew Rouse, trubaduur ja joogaõpetaja Kanadast, kes õpetab teraapilist lendamist ehk partnerjoogat, edasijõudnute eritundi ja yin-joogat.

28.-29. juulini Haapsalus toimuvat Joogafestivali sisustavad inspireerivad loengud tervisest ja elustiilist, erilised kogemused ekstaatilisest tantsust meeste hõimu töötubadeni, loomapooside joogast helisevate muinaslugudeni, bazaar, taimne toit ja niiii ägedad inimesed!

Vaata pilte!

Jaga artiklit

19 kommentaari

P
Piltidelt  /   11:19, 29. juuli 2018
paistab, et hoopis müügifestival.
M
mimm  /   10:49, 29. juuli 2018
tundub pooltühi ja igav

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis