2
fotot
Ivo Linna ja Francis Goya Tallinnas (TV3)

Tänavune suvi on pakkunud Eesti muusikasõpradele rohkelt erinevaid muusikaelamusi igale maitsele. Nii noored kui ka vanad on saanud külastada kontserte oma lemmikesinejatega, kuid üht muusikalist kooslust on oodatud juba aastaid ja nüüd lõpuks saab see tõeliste melomaanide unelm täide viidud. 

Kuni laupäevani annavad kolmes erinevas Eestimaa paigas ühise kontserdi kaks tõelist maestrot: maailmakuulus kitarrivirtuoos Francis Goya ja meie palavalt armastatud Ivo Linna. "Suvistel seitsmestel" avanes võimalus olla tunnistajaks nende esmakordsele kohtumisele Tallinnas ja osaleda ka esimeses proovis.

Francis Goya ja Ivo Linna annavad Eestis kolmest kontserdist koosneva sarja, mis kannab pealkirja “Muinaslugu sinilinnust”. Esimene kontsert toimus 26. juulil Pärnu Ammende villas, teine saab teoks 27. juulil Haapsalu piiskopilinnuse hoovis ja kolmas 28. juulil Pühajärve laululaval.

VAATA TV3 VIDEOT! 

Jaga artiklit

12 kommentaari

S
spets  /   08:26, 29. juuli 2018
no mida teeb iff maailmatuuril, ta oskab inglise keeles ainult kaks sõna ja hääl on ka juba kähedaks läinud, mis te ajate lolli?
K
Kas   /   20:01, 27. juuli 2018
kalmistule või?

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis