44
fotot
Zetod Viljandi folgil (Aldo Luud)

Zetod ja Puuluup andsid Viljandi folgil võimsad kontserdid, tuues kohale tohutu rahvamassi, kes kõik ühiselt folkmuusikat nautisid.

Zetod on väga tuntud folkloormuusika ansambel segades folki pungiga, luues  täiesti uue muusikastiili "punkloor". Konsterti oli vaatama tulnud tohutu rahvamass, ka lava äärsed nõlvad olid folgiaustajaid täis. "See vaade, mis siit avaneb on imeline," õhkas Jalmar Vabarna, kui terve rahvahulk ühiselt kaasa plaksutas ning kaasa laulis ja tantsis. 

Puuluup andis pärimusmuusika aidas akustilise kontserdi, mis tekitas saalis hubase õhkkonna. Ka see kontsert oli hulganisti kuulajaid täis, kes nautisid head muusikat. Kõige tegi veel imelisemaks taustale kuvatud projektsioon, mille valmistas kunstnik kohapeal, olles ka ise laval. 

Jaga artiklit

8 kommentaari

K
Karv  /   08:46, 27. juuli 2018
See folgiarmastus on nagu joove. Andunud fännid lähevad sinna telgiga kohe mitmeks päevaks, ostavad passi ja tormavad ühest kontserdipaigast teise, tantsivad öö läbi, olgu kuum või külm, toit hirmkallis või vetsud haisvad. Nad ei kujuta teistmoodi ettegi. Olen paar korda seal teatud kindlatel kontsertidel käinud .n. välismaa folgiansamblid. Ma ei talu rahvasummas trügimist, mis meenutab vahel massipsühhoosi, pidevat lärmi. Parim muusika on tegelikult vaikus. Kui folgijoove möödas, saavad nad sellest ise ka aru.
N
no nii  /   01:27, 27. juuli 2018
Praegune lõbutsemine tähendab hävingut,talvel näeme nälga.
Eestimaal on viimasel ajal ainult trallitamine ja kontserdid moes,
kuid kas tööd tehakse ka sellise õhinaga?

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis