Eesti uudised

EKRE ning Saaremaa vallavolikogu liige nimetab seksuaalvähemusi invaliidideks ning kutsub üles neilt valimisõigust ära võtma (100)

Delfi | Ohtuleht.ee, 26. juuli 2018, 20:27
Geiparaad. Tallinn Pride Parade.Foto: Alar Truu
Alates selle aasta algusest EKREsse kuuluv Mart Saarso võttis oma Facebooki seinal teravalt sõna LGBT-vähemuste suunal, nimetades neid "sada protsenti vaimseteks invaliidideks".

"Kõik need perverdid, kes mahuvad lühendi "LGBT" alla, tuleb arvele võtta, kui 100% vaimsed invaliidid, millega kaasneks valimisõiguse tühistamine. Samas ei tähendaks see, et nad tööd tegema ei pea. Vaimne puue ei sega töötamist kirka ja labidaga ning ei kätke endast otsest ohtu tervele ühiskonnale. Ma mõtlen seda täiesti tõsiselt," kirjutas Saarso nüüdseks kustutatud postituses.

Refereeritud artikli täistekst Delfis.

Sama päeva hommikul kurtis Saarso, et Facebook süüdistas teda vihakõnes.

"Ma ei mõtle siin enam millestki, sest sain just vihakõne hoiatuse Facebooki käest ühe väga ammuse kommentaari eest," kirjutas Saarso.

"Kallid kaasteelised, see keskkond siin on rangelt tsenseeritud ja targem on leida mõni teine kanal, kus vabalt mõtteid avaldada saab. Ilma naljata. Sõnaga, ma edaspidi jälgin, ei väljenda emotsioone (ei laigi) ja messengeri kasutan vaid siis, kui muid kanaleid pole," lubas ta.

Samal teemal

7. detsember 2018, 10:37
Saarso viitas EKRE-st lahkumise põhjusena vastuoludele perekond Helmega
11. oktoober 2018, 17:36
Ratas taunib Saarso sõnu Kõlvarti kohta: EKRE poliitikud tallavad jalge alla meie vaba riigi alusväärtusi
7. september 2018, 17:24
„Võtke see vikerkaarelipp maha, enne kui terve maja maha põleb!“
2. august 2018, 07:30
EKRE toetus on tõusnud uutesse kõrgustesse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee