Maailm

Berliinis naisi seksuaalselt ahistanud egiptlane: "Ei teadnud, et see on vale."  (41)

Toimetas Aadu Hiietamm, 25. juuli 2018 17:20
Selle pildiga otsis Berliini politsei tänavu märtsi algul linnas tegutsenud naisteahistajat, kes osutus 29aastaseks egiptlaseks. Foto: Berliini politsei
Berllinis astus kohtu ette 29aastane egiptlane Aly E., keda süüdistatakse kolme aasta jooksul vähemalt 13 naise seksuaalses ahistamises ja neist ühe vägistamises. Ta tegutses õhtul või öösel metroorongides ja -jaamades. Aly E. valis mõne naise välja ning onaneeris tema ees, nõudis seksi ja toppis kätt jalgade vahele, vahendab Berliini meedia. Tema ohvrid olid vanuses 23–50 aastat.

Aly E. lahkus Egiptusest juba 14aastasena ning tuli Itaalia ja Prantsusmaa kaudu Saksamaale. Ta töötas enne vahistamist Berliinis kokana. Aly E. on abielus ja poja isa. 

Samal teemal

Ta andis end märtsi algul ise üles, kui politsei avalikustas temast tehtud valvekaamera fotod. 

Aly E. ütles, et ta ei teadnud, et käitus valesti. „Egiptuses tuleb selliseid tegusid sagedasti ette ja nende eest ei karistata. Ma ei tunne Saksa seadusi ja keegi ei öelnud mulle, et teen midagi valesti,“ õigustas ta end. Tegelikult võeti Egituses juba 2014. aastal vastu seadus, mis lubab seksuaalse ahistamise ja vägistamise eest karistada kuni eluaegse vangistusega. 

Aly E. lisas, et oma süü olid ka tablettidel: ta võttis narkootikume koos siniste pillidega sisse, ega teadnud, et viimased on mõeldud potentsi tõstmiseks. Nimelt ei oska Aly E. saksa keeles lugeda. 

Kohus langetab otsuse 2. augustil.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee