Ervin Hurt (Alar Truu)

Saates "Jututuba", mis jookseb nüüdsest telekanalist Entusiast TV, nägid vaatajad eile kurbnaljakat vaatepilti. Nimelt oli tervendaja Ervin Hurt mõnusalt välistuudio võrkkiiges saadet tegemas, kui talle kukkus õunapuu kaela!

Saatesse "Jututuba" saavad inimesed helistada ja kirjutada, et Eesti ekstrasensitiivid neile armu- ja tervisealast nõu saaksid anda. Kuna ilm on sel suvel eriti kuum, on ka "Jututuba" stuudiost välja kolinud.

Ervin tegi saadet välistuudiost, ehk võrkkiigest, mis kahe õunapuu vahele tõmmatud. Tervendaja tõdes, et seal on nii mõnus olla, et tahaks kohe külili visata. 

Ühel hetkel vajus võrkkiik aga õnnetult lössi ning kui Ervin seda kohendas, kukkus üks õunapuudest, mille külge kiik oli seotud, tervendajale hoopis peale. Õnneks mees väga viga ei saanud ning ta suutis juhtunu üle naerda. 

Vaata naljakat juhtumist videost! (alates 1:55) 

Jaga artiklit

18 kommentaari

S
selgeltkuulja  /   13:13, 27. juuli 2018
Ervinil kõrvakuulmisega midagi korrast ära, puu ju ragises juba siis kui võrkkiik lössi vajus...
A
Anna aru ise endale ja palveta oma südames sest tema Jumal tirib ikka porist välja.  /   17:37, 26. juuli 2018
Tema küüned on suured ja käed kole tugevad. Tumedajõudude meriselvahutaval jõul ja kuuvalgel lakatavad naerma. Neil kellel pole usku on neile kergeks saagiks. Sest nad kisendavad ja röögivad piinade hetkel mida hingeke peab taluma, sest nad on rägastikus pimeduse lordil. Nende nõelteravad hambad pärlvalged ja lõrisevad pimedas nurgas et nende hingesid endale saada siis nad ammutavad energiat ja sellega suudavad kurja teha kõigile kellel ei ole usku. Aga need kes usuvad oma Issandat on alati Issandal käed vabalt ja need kes regulaarselt palvetavad on õilsate ning alati on ingli valgekäsi sind kaitsmaks. Sest Jumal ise Issand taevas koos imearmsate valgete inglitega hoiab teie südamekest. Et teie hingekesed ei kuuluks pimeduse lordile kellel on pilkamatus erekuumkatel ja hõõguv taevas!

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis