Maailm

VIDEO│Lennukiaknast vaadates sarnaneb Kreeka põrguga

Ohtuleht.ee, 25. juuli 2018 12:36

11 KOMMENTAARI

l
Lürgen Jigi/ 27. juuli 2018 12:36
kiiresti tuleks sinna miljard saata
n
nanana/ 25. juuli 2018 17:23
Kuulge süvenege veidi nendesse toetustasudesse, ei andnud neid Eesti riik ega Jürgen Ligi, Eesti ei andnud raha, vaid käendas, Eesti riigi eelarve isegi ei küündi selle summani, oh lõpetage see vingumine ja virisemine, arvate et see on saatuse kättemaks, aga ka teie saatus võib saada tugeva löögi, kes siis süüdi, eks ikka teised, - mina olen ju korralik riigi kodanik, võtan sõna kui ei meeldi, mis siis et veidi järsumas toonis ja vingudes .Ole ikka normaalne.
l
Liisu/ 25. juuli 2018 17:13
Oh kuhu see eestlase mõistus selle kuumaga on jõudnud, kuidas saab olla nii vaenulik ja vihkaja teiste rahvuste , kuidas saab olla nii vastik , otse öeldes, aga arvan et arvamust jagab ainult madala enesehinnangu, madala hariduse ja silmaringiga inimene, selline kelle maailm on ainult mina olen ja kõik teised ei midagi, jutt ei ole vaid muu rahvus, ka teise eestlase suhtes oled sa vastik.
m
Marko/ 25. juuli 2018 15:56
Loen neid kommentaare ja ütlen ausalt häbi hakkab olla eestlane , Siin kommijad te olete väärastunudud inimsaast. See, mis kreekas toimub on tragöödia. Üks mis tõsi kui see teid rahuldab , see rahavas on vaba meiesugused aga liiguvad ühest orjaikkest teise .
Sügav kaastunne inimestele , kes sellest tragöödiast osa saanud
e
Emootikum/ 25. juuli 2018 16:57
Pole siin enamik kommijates sugugi nii südametud, kuid mõni läheb ilkumisega küll liiale.
Muide, hukkunuid arvatakse olevat ikka märgatavalt rohkem kui need seni teadaolevad 74. Tulesurm on õudne.
k
Kaval Ants/ 25. juuli 2018 13:32
Las põleb,Eesti raha tuleb.
e
25. juuli 2018 13:47
Eestis ka põleb, kust tuleb raha? Euroopa liidust muidugi
e
eks ikka ole kunagi maksu aeg käes./ 25. juuli 2018 14:08
eestlastelt saadud miljardid põlevad , kää mustaverelised astrofüüsikud abistavad .
venelastelt nad raha ei saanud, pidid, vaeseksed ,end lausa kesksootuks kisama .
Maksmine on vahel olemas.
l
loogikaviga/ 25. juuli 2018 16:10
Eesti ei ole mitte ühtki senti Kreekale andnud, vaid KÄENDAS laenu.
Kui sõber käendab sinu laenu, siis ei anna sõber sulle raha, vaid ikka laenuandja. Kuuldavasti on Kreeka ka väga mõistlikult nüüd oma asju ajanud.
Eestlased, kes on Euroopa Liidust meeletud summad saanud kohaliku elu-olu edendamiseks (pole omavalitsust, kus poleks midagi EL rahadega renoveeritud või ehitatud), peaks teiste abistamise osas täiesti vait olema isegi juhul, kui riik oleks mingi summaga aidanud.
Riikidevahelised suhted on keerulisemad kui keskmised sõbrasuhted. Lähed kellegagi tülli, lõpetad suhtlemise ja elate eraldi oma elu edasi. Riikidevahelised suhted sisaldavad aga nii palju erinevaid aspekte, et ignoreerimine või täielik suhete katkestamine pole mõeldav. Erinevate organisatsioonide vahelised koostööd, kaubanduslepped, tervisekindlustuse lepped, kodanike õiguseid puudutavad kokkulepped, turismialane koostöö jne. Eesti ei ole omaette planeet ja täiesti suletud ühiskonnas elamine ei ole võimalik.
Muide - ka Eesti saab välisabi igal aastal. Hämmastav, kui palju on siin elamas puuke, kes leiavad, et kõik teised peakski neid toetama, aga kui on nende kord midagi omalt poolt teha, siis tuleb abivajaja sõimuga üle valada.
p
pönev käendud siis,kui reaalselt/ 25. juuli 2018 17:53
läks sinna lõuna poole mitu miljardit. Käendusel oli vanasti teine tähendus.
p
palun allikat/ 25. juuli 2018 20:49
Palun näita adekvaatset allikat, mis su sõnu tõestab. Reaalset raha sinna ei liikunud selles juhtumis.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee