Krimi

HOMSES ÕHTULEHES: tapmine otse kaamera ees (10)

Ohtuleht.ee, 24. juuli 2018 21:01
PUSSITAMINE: Baarist väljunud Andres (vasakul) lööb otse kaamera ees noa kõhtu Sergeile (taga paremal), kes tegi koos Valentinaga õues suitsu. Foto: Videotõmmis turvakaamera salvestusest
Detsembri esimene reede. Nagu iga teinegi linn, on Kohtla-Järve sellisel õhtul ennast vabalt tundvaid noori täis. Kahe teineteist mitte tundnud pereisa elu muutis see õhtu täielikult – üks läks pikaks ajaks vangi, teine pole enam elavate kirjas.

Andres (29) oli oma elukaaslase Jannega tülli läinud, kuid sellest hoolimata otsustati reede õhtul välja sööma ja jooma minna. Paaril omavahel lapsi polnud, kuid Jannel oli eelmisest suhtest jäänud väike pagas ehk poeg, keda Andres alates teisest elukuust kasvatada oli aidanud. Aastate jooksul oli ta Janne lapsele isa eest.

Sergei ja Valentina kutsusid samal õhtul tädi lapsehoidjaks ja läksid samuti välja. Neil oli ühine aastane laps. Sergei käis kaevanduses tööl ja hoidis üleval kogu peret – sealhulgas ka Valentina tütart varasemast suhtest. Esialgu rüübati viskit ja seejärel jõuti samuti Evesti piljardibaari.

Loe homsest Õhtulehest saatuslikust õhtust, mis viis ühe noore mehe surmani!

Samal teemal

04.12.2018
TAPMINE OTSE KAAMERA EES: „Ma andsin sellele poisile nuga ja see on sinu süü!“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee