Uudo Sepp, Carmen Kass, Saara Kadak, Anni Rahula, Tomi RahulaFoto: www.instagram.com/saara.kadak/www.instagram.com/uudoseppwww.instagram.com/annirahula/www.instagram.com/kasscarmen/
Ohtuleht.ee 24. juuli 2018 12:16
Tänavune suvi on eestlast üllatanud ilusa ilma, päikesepaiste ja lõunamaiselt palava temperatuuriga. Kuidas naudivad palavat suvesooja Eesti tuntud inimesed? Siin on teile väike ülevaade.

Tundub, et Eesti kõige värskemat superstaari Uudo Seppa jagub kõikjale. Laulja suvi on triiki täis kõikvõimalikke väljakutseid. Kord on Uudo sukeldumas, siis vabalangemist katsetamas. Järgmisel hetkel aga juba surfilaual, et kuue nädalaga surfamine selgeks saada. Kõige selle aktiivse vahepeal armastab Uudo vaikust ja energiat koguda rabaradadel.

Eesti esimene ametlik superstaar Birgit Sarrap naudib suve pere seltsis. Lauljanna on avastanud enda jaoks SUP-i ehk aerusurfi. Vee peal liuglemist õpetab Birgit ka oma lastele, poeg Simeonile ja pisitütar Helinile.

Modell Carmen Kass on suurlinnaelu selja taha jätnud ning põgenenud suvesooja nautima mere äärde. Carmen laseb oma palged päikesepruuniks Klooga rannas.

Poliitik ja riigikogu liige Keit Pentus-Rosimannus on sammud seadnud turule. Suvi on see kõige parem aeg kodumaiseid saadusi varuda.

 Mitte kõik ei püüa päikest kodumaal. Diskokuninganna Merlyn Uusküla meelispaik puhkuseks on hoopis Austria, kuulus Ramsau am Dachsteini suusakuurort.

Draamateatri näitlejanna Marta Laan on koos muusikust elukaaslase Valter Soosaluga Lõuna-Euroopat avastamas ning jagab kauneid kaadreid Vahemere helesinistest vetest.

Kõik ei saa suvel puhata ja mängida. Rakvere teatri näitlejanna Saara Kadak teeb kaasa 2019. aasta sügisel kinolinadele jõudvas komöödiafilmis "Lõbus perekond",  mille võtted toimuvad sellel suvel.

Ka Draamateatri näitlejal Jan Uuspõllul on suvi töid-tegemisi täis. Uuspõld astub tänavu suvel üles koos Endla teatri näitleja Ago Andersoniga suveetenduses "Piiri peal". 

Modell Karmen Pedaru, kes teeb näitlejadebüüdi kodumaise menufilmi "Klassikokkutulek" kolmandas osas, jagab hingematvat kaadrit Gruusia loodusest.

Anni ja Tomi Rahula tähistasid hiljuti pesamuna Rubi sünnipäeva. Selleks puhuks tegi pere tutvust Pariisi ja Veneetsia vaatamisväärsustega.