Eesti uudised

Eestlased söödavad MMSi sisse ka oma koertele ja kassidele (140)

Ohtuleht.ee, 24. juuli 2018 08:51
Foto on illustratiivne.Foto: AFP/Scanpix
"Esimesed päevad MMSi võtmisest oksendas veel päris mitu korda, aga lugesin, et see pidi ok olema," rõõmustab oma koerale MMSi sisse jootnud loomaomanik sotsiaalmeedias.

Terviseamet hoiatab rahvast, et MMS-i nime all propageeritav naatriumklorit on ohtlik ja selle sissejoomine võib põhjustada pöördumatuid tervisekahjustusi. Hoiatustest hoolimata tarbivad mitmed kodanikud MMSi edasi, kiidavad, ja veel tagatipuks joodavad seda sisse isegi oma lemmikutele.

Samal teemal

Facebooki grupp "MMS tapab tervist" jagab fotosid inimestest, kes räägivad, kas ja kuidas MMSi kasutada loomade peal. Jagatakse näpunäiteid, kuidas imeravimit doseerida ja mida peaks loomaomanik kindlasti teadma.

"Esimesed päevad MMSi võtmisest oksendas veel päris mitu korda, aga lugesin, et see pidi ok olema. Mida rohem oksendas, seda rõõmsamaks koer muutus. Toit püsib sees! Kreemitame ka iga päev, aga see muna seal kõhus ei näita mingit muutumise märki," räägib naine, kes ühe päeval avastas, et ta koera kõhus on arvatavasti kasvaja. Ta otsustas seda ravida MMSiga.

Seda, kuidas inimesed oma lemmikutele MMSi sisse joodavad, saate pikemalt lugeda siit.

Seda, kuidas Hannes Võrno proovis MMSi ja tal hakkas parem, saate lugeda siit.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee