Pühapäeval pärastlõunal ei töötanud kaardimakseterminalid ja osad sularahaautomaadid. 

Probleemi taga oli Nets'i ehk endise pankade kaardikeskuse süsteemide häire, mis kestis kokku poolteist tundi. 

"Hea, et oli sularaha, muidu oleks jäänud autoga teele, sest bensiinijaamas kaardiga maksta ei saanud," kurtis üks lugeja.

"Piisab ainult pisikesest rikkest ja kogu elu on tuksis. Sularaha on ju palju kasulikum omada. Sularahaga saad kaubelda ja igasugu teenuseid palju soodsamalt. Sularaha on väärtuslikum kui kusagil arvel olev raha," kommenteeris teine. 

"Need kaardimaksete tõrked on juba sedavõrd tavapärasteks muutunud, et mina olen küll omad järelduse juba teinud. Ja kuigi minu pension kantakse üle ainult panka, siis osa pensionist on mul alati sularaha näol rahatakuga kaasas," leidis lugeja. 

Jagage kommentaarides kogemusi, kuidas mõjutas eilne kaardimaksete katkestus teie elu? Kas avastasite retoranis arvet makstes, et seda ei saagi teha? Või olite poes nädala söögikraami kassalindile ladunud kui selgus, et kaardimaksed ei tööta? Jäite järsku bussist maha, sest sularaha polnud kaasas ja kaardiga maksta ei saanud? 

Jaga artiklit

23 kommentaari

T
ttt  /   23:04, 23. juuli 2018
Eluterve usaldamatus keerukate ja paljudest asjaoludest sõltuvate süsteemide vastu aitab ellu jääda nii inimesel kui riigil. Mugavus ei tohi muutuda sinisilmseks rumaluseks! Kasutan loomulikult e-võimalusi, kuid ei pea neid üheski valdkonnas ainuvõimalikuks. Mina omadega jänni ei jäänud, sest rahakotis on alati piisavas koguses päris-raha....
K
Kvinna  /   22:03, 23. juuli 2018
Väljas lõunatamise eest ei õnnestunud kaardimaksega tasuda. Tagantjärgi tarkus on kõige parem: natuke sularaha tuleb alati kaasa võtta.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis