Fotod sündmuspaigaltFoto: AP, Reuters, AFP/Scanpix
Marvel Riik, Piret Kütt 23. juuli 2018 15:39
Pühapäeva õhtul tulistati Torontos 14 inimest, sealhulgas 9aastast tüdrukut. Praeguseks on tulistaja tapetud. Kohaliku politsei sõnul on liiga vara öelda, kas tegu on seotud terrorismiga, teatab Toronto politsei.

Toronto politsei kirjutas pühapäeva õhtul sotsiaalmeedias, et seni pole kindlaks tehtud inimeste vigastuste suurused, kuid mainiti, et vigastada saanute hulgas on 9aastane tüdruk.

Kohaliku lehe andmetel sai politsei väljakutse umbes kell 10 õhtul ühe restorani juurde. Sotsiaalmeedia viidete järgi oli kuulda kuni 20 lasku. „Me lihtsalt jooksime. Me nägime, et inimesed hakkasi jooksma ja nii ka me lihtsalt jooksime, rääkis üks Toronto mees, kes oli oma vennaga laskmist kuulnud.

Lisaks 29aastasele tulistajale hukkus üks noor naine. Üks vigasaanutest, 9aastane tüdruk, on kriitilises seisundis.

Viidates ühele väljaandele, teatakse kinnitamata andmetel, et mees tulistas politseinikke ja seejärel iseennast.

Oma toetust on tulistamisohvrite lähedastele avaldanud ka Kanada peaminister Justin Trudeau. 

Piirkond, kus tulistamine toimus, on tuntud oma restoranide, kohvikute ja poodide poolest ning on suveõhtutel rahvarohke.

Samal teemal

Kommentaarid  (41)

Mm 24. juuli 2018 11:32
Faisal Hussain, moslem. Olge lahked. Aga nimega uudis, kus mõrtsukas selgelt välja toodud, on ainult internetis saadaval.
Ibrahim 24. juuli 2018 00:11
Koraan keelab rangelt alkohoolsete jookide pruukimise. Kõik viinad, likoöörid, veinid ja õlled on suur patt. Türgi sultan Murad IV kehtestas napsitajatele kogunisti surmanuhtluse. aga samuti ka suitsetajatele ning narkootikumide tarvitajatele. Saudi Araabias toob veel praegugi alkoholi pruukimine kaasa range ihunuhtluse ( alles paari aasta eest sai inglasest pensioonär selle eest 300 kepihoopi ning aasta vangistust). Narkootikumid võivad aga mitmetel islamimaadel lausa võllapuu alla viia. isegi kohvi on vahetevahel patuks arvatud, Nii keelustas Türgi sultan Suleiman Tore (Seaduseadja) vanast peast oma riigis kohvijoomise ja käskis kõik kohvikud karistuse ähvardusel sulgeda.
Seega on kohvikute ründamine igati arusadav tegevus. On need ju patuurka, kohvikulise aga suured patustakad.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS