Eesti uudised

ÕL VIDEO | Miks pole Eesti randades topless-päevitajaid? (101)

Siret Mägi, 22. juuli 2018 23:59
Foto: Siret Mägi

Eesti liigub pikkade sammudega Lääne-Euroopa suunal, aga erinevalt neist pole meie randades paljaste rindadega päevitamine tavaline. Õhtuleht käis Tallinna randadest otsimas palja ülakehaga naisi.

Pikakari rand on keskpäeval paksult rahvast täis. Samuti kaldaäärgi vees lustivatest lastest, kes ootavad põnevusega, millal järgmine laevuke sadalast lahkumas või sinna maabumas on. See toob endaga kaasa hea lainetuse, milles lõbus lustida ja mille poolest Pikakari ka tuntud on.Küll  pole rannas näha ühtegi topless-päevitajat. Küll on neid, kes on selja tagant enda rinnahoidja lahti nöörinud. Uurides, miks eelistavad nad sel viisil päevitada, jäävad naiste põhjendused valdavalt samaks. „Nii ei jää rante,“ selgitavad nad. Miks aga selili päikest võttes bikiinide ülemine ots tagasi selga läheb? „Nii pole see rindadele kahjulik,“ selgitab parasjagu rannamõnusid nautiv Olga.

Sama segasummasuvila vaatepilt avaneb ka peresõbralikuks rannaks titulleeritud Pelgurannas, kus vaatamata vohavast sinivetikast kahlatakse vees nii kui homset polekski. Teiste seas on näha lustimas ja ilmast viimast võtmas mõni lemmikloomgi. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

23.07.2018
LUGEJAKIRI | Pereema kurjustab: mehed, minge alumise osata päevitama, saate teada, miks toplessi napib
23.07.2018
NAHAARST HOIATAB: inimene ei tohiks tahta saada pruuniks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee