Lugejakiri

LUGEJAKIRI | Kuidas see võimalik on, et ühe Nordica töötaja haigestumise pärast ei välju terve lend? (17)

Ohtuleht.ee, 20. juuli 2018, 13:59
Nordica tühistas töötajate haigestumise tõttu reede hommikul kaks lendu Aivo Kallas KliffKlaus
Nordica tühistas lennutöötaja haigestumise tõttu reede hommikul kaks lendu. Spordivõistlusele lendama pidanud Õhtulehe lugeja ei jõuagi õigeks ajaks kohale. Lennufirma pressiesindaja Toomas Uibo sõnul on neil praegu haiguslehel üle 20 töötaja.

"Pidime minema oma kümnese pundiga Portugali. Kolm lendu, esimene Tallinn - Stockholm hommikul kell 6. Eelmisel õhtul helistatakse ühele meie seltskonnast, et lend jääb ära. Et kõigile polnud poole tunni jooksul veel helistatud, võttis igaüks ise ühendust. Mõnel vedas, sai asenduspiletid samale päevale, kuid osa meist ei jõuagi õigeks ajaks kohale. Väidetavalt on lihtsalt kõik jätkulennud täis. Kusjuures pidime kindlasti 20ndal kohal olema, sest läheme spordivõistlustele!

Küsimuse peale, et miks siis selline olukord, saime vastuseks, et üks lennutöötaja haigestus. Üks lennutöötaja?!?! Kuidas see võimalik on, et nii suur ettevõtte, meie rahvuslik uhkus ja mis kõik veel, ei suuda asendada ettevõtte siseselt ühte inimest?"

Samal teemal

Nordica pressiesindaja Toomas Uibo sõnul on haigestunud rohkem kui üks inimene. "Jah, tõsi on see, et hetkel on meil lendavast koosseisust üle 20 inimese haiguslehel ja see on kahjuks mõjutanud ka meie lennugraafikut.

Oleme märganud, et kuumalaine põhjustab haigestumisi suuresti tänu konditsioneeride ohtrale kasutamisele nii autodes kui ka kodudes. Haigestumisi on ka kontori poolel.

Teeme kõik endast oleneva, et inimesed kiiresti taastuksid ja, et meie lennugraafik ei oleks sellest haiguspuhangust enam mõjutatud. Paljud töötajad on olnud nõus oma puhkuse katkestama ja haigestunud kolleege asendama, seetõttu on järgnevad lennud graafikujärgsed. Täna hommikul olime siiski sunnitud kaks lendu ära jätma ja reisijad teisi teid pidi sihtpunktidesse saatma."

17 KOMMENTAARI

r
raul 21. juuli 2018, 09:01
uskumatu,töötan firmas kus 450 töötajat,haiguslehel on 1 või 2 töötajat,seal nordikas on 100 töötajat ja neist 20 haiguslehel
V
A palju siis väljub? 20. juuli 2018, 18:04
Veerand? 1/3? Pool? 2/3? Kolmveerand lendu?
Vanasti väljusid nagu lennukid?
Loe kõiki (17)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee