Maailm

Iisrael astus sammu kahe riigi lahendusest eemale, kuulutades välja juudi rahvusriigi

Toimetas Greete Kõrvits, 19. juuli 2018 18:48

26 KOMMENTAARI

n
näidet hüpokraatiast kah/ 20. juuli 2018 13:27
Breitbart ( USA "mittepeavoolu" väljaanne, kes seisab Trumpi taga ) EI KÕSSAGI sellest, et Iisrael ennast natsiriigiks kuulutas. Kül aga on esiotsas kolm uudist Iraanist, ning siis torkab veel silma see:
The leftist ruling body of Britain’s Labour Party has voted not to adopt the international definition of anti-Semitism in its code of conduct, bringing relations between the Jewish community and the party to a new low since socialist Jeremy Corbyn became leader.
Ühesõnaga hoopis vasakpoolsele inglismannile näidatakse näpuga, ning sõimatakse nats, sest too keeldus vastu võtmnast doktriini, et antiSEMIIT ( semiit ei ole sünonüüm juudile, vaid tähistab palestiinlaste ja väikse osa juudiusuliste: sefardite rassi ) ei olegi juudivihkaja:
"The definition takes much from the International Holocaust Remembrance Alliance’s (IHRA) working definition of anti-Semitism, but omits four key points related to Jewish identity and Israel — leaving wide open the ability to express hatred of Jews in the guise of criticism of the Jewish state."
väga mitmevärviline "rahvus"/ 20. juuli 2018 13:22
On Sefardid, ehk ajalooliselt aastatuhandeid tagasi Kaananisse sissetunginud hõimus kasvanud semiitlik kogukond, kes on sama rass palestiina islami ja põliskristliku kogukonnaga. Geneetiliselt samad inimesed, religioon on erinev: ühed on judaismist aste edasi kristlusesse tõusnud, ning teised aste edasi kristlusest islamisse tõusnud ( islam tunnistab Jeesust, ning Mahdi pidi just Jeesusega koos saabuma maailma uueks looma, see meile propageeritav peadenüsimis wahhabi-rojalistlik-isisislam pole islam ).
Siis on ashkenazid, ehk Kasaari khaaniimpeeriumi järglased Gogan vist oli neil keegi tähtis tegelane. Nemad moodustavad enamuse praegusest Iisraelist, sest nagu Ken Livingstone ( endine Londoni linnapea, kes selle väljaütlemise eest tööparteist Hezbollahi toetaja Corbini tõttu pidi lahkuma, sest Corbin suruti nurka "teadkülkellede" poolt ) ütles, Hitler tegi sionistidega koostööd, et Saksamaalt juudid Iisraeli saaks kupatada. Algselt oli neil plaan riik teha oma kunagise impeeriumi ühele ilusamale osale, ehk Krimmi ( !!! ) googeldage Before Crimea Was Russian, It Was a Potential Jewish Homeland ...
Nood polevat isegi mitte semiidi rassi kuuluvad, nagu araablased ja sefradjuudid. Samalajal kui mõne tegisid kritiseerid, oled ise palestiinlane, ehk semiit, siis oled hoopis sina antisemiit.
Siis on Etioopia juudid. Iisraelis oli mõni aeg tagasi suur skandaal, et etioopia juute steriliseeritakse. Etioopias olla juutide püha muinasjuturaamatu järgi asunud ka kuningas Salomoni kullakaevandused.
Veelenam, ashkenazid, ehk "valged juudid" ei tahtnud nende põliste sefardjuutide lapsi oma lastega ühte juudikooli lubada. Haaretsis ( Iisraeli ajaleht, netiski ja ka inglisekeelne ) oli sel teema kõva poleemika. Ei viitsi otsida, niipalu arutelusid ja artikleid, et ei tea millist valida, aga kohe leiab googlist kui õiged märksõnad paned. Natsisaidid ilkusid, et "isegi juut ei salli juuti".
Kuid üks eriti huvitav artikkel väidab, et praeguse Saudi Araabia ja Jeemeni aladel olla kunagi asunis... juudikuningriik!!! Ja see on Iisraeli artikkel jälle Haaretsis: Before Islam: When Saudi Arabia was a Jewish kingdom ...
Aga ma nüüd kogu selle eri rasside eristamise juures ühtse juudirahvuse seas tahaks küsida, et kui palestiina "araablased" ( ehk kristlased ja islamiusulised ) võtavad vastu judaismi, siis olles geneetiliselt lähemad, kui ashkenazid, kelle Hitler sinna kupatas koos sionistidega, siis kas neil tekib kah automaatselt "aliyah õigus", ehk tagasitulemise õigus? Muide kui Inglismaa keelas Abramovichil sel Chelsea klubi omanikust Vene oligarhil riiki siseneda, siis võttis ta kohe Iisrtaeli kodakondsus ja muideks ei pidanudki holokaustihaamriga lajatama, sest Inglismaal on Iisraeli juutidele erireziim: nemad saavad ilma viisata garanteeritult pool aastat inglismaal viibida.
i
idavirulane/ 20. juuli 2018 04:18
Ka mina ei soovi mingi Kirde-Eesti Vabariigi üle, mida mõned punased tegelased siin 1991 aastal välja kuulutada tahtsid. Ja rõõmustasin, kui see ettevõtmine läbi kukkus. Järelikult olen siis ehk minagi tagurlane?
i
irooniliselt/ 20. juuli 2018 04:12
No vaat kus on ikka tagurlikud tegelased! Nemad üldse ei rõõmusta multikulti üle ning ei kavatsegi teiste rahvuste ega kultuuridega lõimuda!
i
Iisraelil/ 20. juuli 2018 13:23
oli ju üro mingis komisjonis hiljuti sõlmitud kokkulepe, et 20 000 aafrika immigrandist ( "süüria põgenikust" ) saadetakse 10 000 Euroopa osadesse riikidesse ja Kanadasse. Ainult et Euroopa riigid ei teadnud sellest midagi, ega kanadagi mitte. Kui Iisraeli vasakpoolsed hakkasid räuskama, et teete riigile häbi siis tuli asi Kanada ja Euroopa teatud riikide valitsuste jaoks välja. Merkel ja Drudeau ja Emmanuel ei teadnud kah "raudselt" sellest plaanist midagi. Peali asja ilmsikstulekut võttis Iisrael asja tagasi.
a
Arne/ 19. juuli 2018 21:45
Kazaaride järglased, kes võtsid kasutusele judaismi, mis on sel pistmist RAHVUSEGA.
ÕIGEM ON JUUDIUSULISED KAZAARID.
g
giur/ 20. juuli 2018 09:59
Seal on väga erinevatest rahvustest ja rassidest judaiste, ka judaismi üle läinud skandinaavlasi ja soome - ugrilasi.
m
Ma siin mõtlen/ 20. juuli 2018 13:25
Et kui palestiinlased-nii kristlased kui moslemid lähevad judaismi, kas nad siis saavad aliyah õiguse ja oma kodudesse tagasi pöörduda?
a
aaa/ 22. juuli 2018 13:57
Kui nad peaksid seda tegema, siis omad vennad-moslemid teevad nad peajagu lühemaks ja nn"palestiina põgenike " küsimus laheneks ise enesest
p
palestiinlane tähendab ka kristlast, kui ta on põline semiit/ 20. juuli 2018 13:51
Archbishop Theodosios Atallah Hanna is a distinguished Arab nationalist and spiritual leader for Palestine. He is Archbishop of Sebastia from the Greek Orthodox Patriarchate of Jerusalem. He is also the designated spokesperson for the Greek Orthodox Church for all of Palestine. The Archbishop is a member of the Arab Nationalist Congress as a representative of Palestine and has received numerous awards for his work to strengthen Arab unity and for being a powerful spokesperson for the Palestinian cause.
Googli tõlget sellele tekstile:
https://www.youtube.com/watch?v=a19CAicIAYQ
Peapiiskop Theodosios Atallah Hanna on araabia rahvuslane ja vaimne liider Palestiinas. Ta on Jeruusalemma kreeka õigeusu patriarhaadi Sebastia peapiiskop. Ta on ka kogu Palestiina kreeka õigeusu kiriku esindaja. Peapiiskop kuulub Palestiina esindajana araabia rahvuslikust kongressist ja on saanud mitmeid auhindu oma töö eest, et tugevdada araabia ühtsust ja olla võimeline palestiinlaste esindaja.
m
Mida/ 19. juuli 2018 20:17
ette võtta kohalike rahvusriigi vastastega?
Ütleme kõik koos: häbenege!

l
lugeja/ 19. juuli 2018 19:15
Rahvusriik on sõna, mis ajab tänapäeval vasakliberaalse ussipesa kohe mürgiselt kihisema.
https://uueduudised.ee/uudis/maailm/iisraeli-parlament-kiitis-heaks-juudi-rahvusriigi-seaduse/
l
lugejale/ 19. juuli 2018 20:21
On üks riik, kes võib moslemitega teha mida iganes ja ükski koer ei köhi.
k
Kristlastega kah, peaasi, et oleks palestiinlane:/ 20. juuli 2018 13:46
Kui Trump tunnustas Iisraeli juudiriigi pealinnana mida ei jagata, siis kõik suuremad ja iidsemad kristlikud kirikud oma Jeruusalemma patriarhida kaudu saatsid trumpile kirja, milles palusid seda mitte teha pane otsimootorisse: Heads of Local Churches send letter to President Donald Trump regarding status of Jerusalem https://www.lpj.org/heads-local-churches-send-letter-to-president-donald-trump-regarding-status-of-j...
Seejärel selle aasta alguses tahtis Iisrael väänata kristlastest palestiinlastele samasugused koormised nagu moslemitele ja anda õiguse konfiskeerida kristliku kiriku vara, kui koormiseid ei tasuta. Selle peale pandi kinni kristlaste kõige püham kirik. otsimootorisse: Holiest church in Christianity closed in Israel tax dispute
Christian leaders took the rare step on Sunday of closing Jerusalem's Church of the Holy Sepulchre, built where tradition holds Jesus was buried, in protest at Israeli tax measures and a proposed property law.
s
Samalajal Breitbart, Trumpi toetaja seda Iisraeli natsiriigiks muutmisest ei kõssagi / 20. juuli 2018 13:44
Kuid vehib näpuga vasakpoolse briti leiboristi juhi Corbini suunal, ET TOO OLLA NATS, sest Corbin keeldub tunnustamast doktriini, et antisemiit tähendab juudivastast. Nimelt semiit on ka palestiinlaste-filistiinide rass, samalajal kui ashkenazi juudid, kes Iisraeli juutidest enamuse moodustavad, isegi ei kuulu sellesse rassi:
https://www.breitbart.com/london/2018/07/18/corbyn-anti-semite-racist-anti-semitism-scandals-labour-... The leftist ruling body of Britain’s Labour Party has voted not to adopt the international definition of anti-Semitism in its code of conduct, bringing relations between the Jewish community and the party to a new low since socialist Jeremy Corbyn became leader.
h
huvitav/ 19. juuli 2018 19:00
Miks Soros ja teised esisallijad sellist asja hukka ei mõista, aga kõiki teisi riike õpetavad hüsteeriliselt tolerantsusele?
o
Orban käis praegu/ 20. juuli 2018 13:31
Iisraelis Sorose tagakiusamise eest lunastust saamas. Iisraelil oli muide mõned kuud tagasi ÜRO komisjonis kokku lepitud plaan saata 20 000-st mustanahalisest "Süüria põgenikust" pool Kanadasse ja osadesse Euroopa riikidesse. Ainul valitsused neis riikides ei teadnud plaanist midagi ( võibolla kõrgemal tasemel Merkel ja Trudeau ja Emmanuel teadsid aga ei ütelnud ). Vasakpoolne Iisraeli meedia tõstis kisa, et nii rikutakse Iisraeli nime, ning p+eale seda Iisrael võttis plaani tagasi.
a
aaa/ 20. juuli 2018 14:29
Soros on Iisraeli suurem vaenlane, kui sa veel ei teadnut...
s
See on tsirkus, mida kutsutakse hasbaraks/ 20. juuli 2018 15:14
Nagu USA-s. Kui võidab demokraatlik partei, siis aetakse sionismi globalistlikku joont, kui vabariiklik, siis sionismi iisraeli natsionalismi tugevdavat joont. kõike kontrollib aipac
s
See on hasbara narrativ pimedatele/ 20. juuli 2018 15:20
Asi toimib natu USA-s. Kui demokraadid, siis sionismi globaalne asi, kui vabariiklased, siis iisraeli sionismi tugevdamine. Kõike AIPAC-i suunamisel.
k
KINDEL VANDENÕUTEOORIA: Iisrael on ju peamine immigrantide mahitaja Euroopasse/ 20. juuli 2018 13:38
Seda läbi organisatsiooni IsraAid, kelle paadid pidevalt vahemerd ja Euroopa vahet sõeluvad. Miks? Sest vaja on luua uut multikultuurset Euroopat
https://www.youtube.com/watch?v=85BKDj_1vVU Barbara Spectre Euroopa peamisest juudiorganisatsioonist PAIDEA-Euroopa läheb "multikultuursuse modele ja juutidel on selles keskne roll", ning see oli enne Süüria sõda tehtud klipp
https://www.youtube.com/watch?v=lBJGFLeWPgg 'Islamization of Europe Good for Jews' Says Rabbi
Miks aga juutidel on vaja multikultuiurset Euroopat? Sest see oleks nagu USA AIPAC-i läbi kergelt valitsetav sõjarusikas ja kontrollitav majandusvõim globaalse siionikuningriigi loomiseks, kus Iisrael saaks maailma pealinnaks, ning KOLMANDAST TEMPLIST ASUKS rOTCHILD MAAILMA VALITSEMA
IsraAid
israaid.org.il
The Israel Forum for International Humanitarian Aid is an Israel-based humanitarian organization that responds to emergencies all over the world with targeted help. This includes every aspect of disaster relief, from search and rescue to rebuilding communities and schools, to providing aid packages, medical assistance, and micro-financing to rebuild businesses and post-psychotrauma care.
a
aaa/ 20. juuli 2018 14:28
Millal sa jõudsid Sorose käest intervjuu võtta? Ja ta kohe ütles sulle otse välja et ei mõista rahvusriiki hukka!?
i
IsraAID sends team to help refugees in Europe/ 20. juuli 2018 14:58
Siin lingid, kus Iisrael sammub Sorosega ikka ühte jalga, kuigi kõik konservatiivid siin kiidavad. Ehk kui sulle ikka kraevahele midagi pudistatakse, siis peab ju kiitma.
https://www.israel21c.org/israaid-sending-team-to-help-refugees-in-europe/
‘After what we suffered
in the Holocaust 70 years ago, how can we not help tens of thousands
seeking refuge from wars in the Middle East and Africa?’
https://globalnews.ca/news/4117745/israel-african-migrants/ JERUSALEM, April 2 (Reuters) – Israel said on Monday it has canceled a plan to deport African migrants to Africa and reached an agreement with the UN refugee agency to send more than 16,000 to Western countries instead.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee