VETT LÄHEB NAGU KERISELE: Kuumalainega haaravad janused usinalt veepudelite järele. Nõutud kaup on ka jäätis.Foto: Pixabay
Marvel Riik, René Piik 19. juuli 2018 00:18
Riigi ilmateenistuse hinnangul võib Eestimaa vallutanud kuumus püsida isegi augusti alguseni. Õhtuleht uuris, kuidas see mõjutab elu Maarjamaal.

Aktsiaseltsi Värska Vesi juht Urmas Jõgeva ütleb, et kuumalaine on toonud neile mõne väiksema mure, kui mõnes poes napib  pudelivett. „Väikeseid auke on siin ja seal olnud ning mõningate tellimustega on olnud probleeme, aga kõik on siiski lahenenud,“ ütleb Jõgeva.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

ab 19. juuli 2018 08:37
Kõige suurem kõrvalmõju on see, et leht on muutunud kommentaaride leheks, mitte enam lugemisleheks!
Tõeleid 19. juuli 2018 07:47
Põllumees- põline rikas sinnamaani kui saksa treial veel pappi taskust välja pritsib. Mis turumajandusega on küll tegemist mkui iga ilmamuutus rahas kinni taotakse ,aga pole veel kuulnud, et hea saagi puhul oleksid need mõisasakstest põldurid kusagilgi hindu alandanud. Naljakas on ju see, et koos tulemuste paranemisega tõusevad proportisonaalselt ka nende poolt toodetud toodete hinnad. Pigem juba Laari kombel. Kes normaalselt toota ei suuda, mingu naabri juurde sulaseks ja puuduoleva osa ostame sisse.
Mati 20. juuli 2018 10:29
Kindlustagu oma põllud ära ja asi selge mitte et mingid maksumaksjad peavad neile kogu aeg raha maksma.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS