Kommentaar

Kajar Kase | Donald Trumpi murdumine

Kajar Kase, kolumnist, 18. juuli 2018 18:03

38 KOMMENTAARI

t
Tui/ 20. juuli 2018 12:24
No Reformierakond on oma pressiesindajaga ikka tugeva ämbri teinud. Aga miks ÕL peaks seda prahti avaldama?
ä
ätt./ 20. juuli 2018 07:19
Muidugi pettis lootusi,ei läinudki kohtumisel kaklema !Meie suur lootus hakkab luhtuma sest suurt sõjakäiku venemaa vastu paistab mitte tulevat.Jäämegi oma kontrolljoone taha mis arvatavasti varsti selgub,et on venemaa territooriumil.
h
halloo, mis murdumine/ 20. juuli 2018 02:39
mõjuagent andis peremehega hea etenduse ja vahetati omakeskis vajalikku ifi ning vb mingeid materjale. Ega Melania niisama hirmust kaameks ei tõmbunud.
e
ei tea/ 19. juuli 2018 19:06
miks peaks huvitama eestit mida Putin ja Trump soomes rääkisid. nagu küla mutid kõike vaja teada.
m
ma/ 19. juuli 2018 14:15
Minul on kõik huvitavamaks läinud! Vaadanud meie ja vene kanaleid ja ka Euronewwsi,siis kõik mis näha Trumpiga tekitab minus huumoritundeid!! Ja kui efektsevalt ta oma ,,allkirja,, kirjutamist näitab!! Talle sobiks midagi muud aga mitte presidendi koht!
t
tõsi/ 19. juuli 2018 16:30
Algul tekitas see kloun oma tegude ja ütlemistega tõepoolest kohe nalja, vahel sai kohe südamest naerda.
Aga mida aeg edasi, seda hullemaks on ta oma võimutsemisega ja Venemaa ees lipitsemisega muutunud.
Helsingis toimunud kahe diktaatori Trump-Putin ülisõbraliku kohtumise kokkumäng meenutas analoogselt Stalin-Hitleri esialgset sõbralikku koostööd ja ka seda Euroopa jagamist Ribbentropi pakti salajaste protokollide näol.
Terve vaba maailm, ka USA tunneb suurimat õudust sellise olukorra ees kui need kaks atomaarset suurriiki ja need kaks sõjahullu riigijuhti ühise koostöö tulemusena tervet maailma valitseda soovivad, päästes seejuures valla kolmanda maailmasõja ehk kohutava tuumasõja.
Mida see kõik tähendaks ja mis tagajärjed sellel kõigel oleks, seda mõistab ka iga lihtinimene, maailmariikide poliitikutest ja valitsusliikmetest rääkimata.
t
to tõsi ja ma/ 20. juuli 2018 01:28
Palgaline, mida sa jorised.
p
poliitik/ 19. juuli 2018 14:13
t
tõsi, see oli juba teine kord/ 19. juuli 2018 13:32
Esimene kord peale Charlottesville’is toimunud paremäärmuslaste meeleavaldust, kus Trumpi riigivalitsuse omad parteilased sundisid Trumpi seda rassistlikku meeleavaldust hukkamõistma ja nüüd siis
teine kord siis nüüd peale Helsingi #Fauxpas´i pidi Trump nö üle oma varju hüppama.
Seda kõike oli ta, oma kolmandaid hambaid kiristades, s u n n i t u d tegema.
s
sots on sots on sots/ 19. juuli 2018 13:21
"Kas sõnnikurahe sellest paljude hinnangul mitte eriti siirast avaldusest ka vaibub, on varsti näha."
Kas tegemist on tõsise küsimusega? Ma julgeks pakkuda, et Killary klann ei rahune lähima 100 aasta jooksul. Andekas kommunikatsioonijuht on teil, lugupeetud oravad. Kannatlikust opositsioonis istumiseks.

e
ekrelased kiljuvad - siin on ainult ühe inimese - Kajar Kase - arvamus / 19. juuli 2018 13:15
ah, et ühe inimese arvamus?
Terve Ameerika, sealhulgas ka ta oma parteilased, vabariiklased olid tagajalgadel ja tohutult šokeeritud Trumpi sulaselgest koogutamisest ja lipitsemisest Putini ees.
Ekretolgused, kas nendel miljonitel ameeriklastel on ka siis ainult ü h e inimese arvamused?
Alati peab kohe tõega imestama, et
kust küll helmed sellised poole-ar-u-lised trollid väljakougivad?
m
minu arvamus/ 19. juuli 2018 13:38
on see, et hoopis Helmed ise teevad neid tekste ja käsutavad oma kommenteerijaid nende poolt koostatud tekste mitmesuguses variatsioonides st oma sõnadega siis kommentaariumis levitama.
n
näikse/ 20. juuli 2018 10:31
infosõda Eesti rahva ja riigi vastu
l
leo/ 19. juuli 2018 12:17
Kes siis meil Eestis Trumpi vastu on. Ikka need " valitud " endised kommunistid ja nende sabarakud ehk siis poolharitlastest lumpen. Lisaks kõigele veel antisemiidid
q
Qwert/ 19. juuli 2018 11:23
Millest Trump ja Putin omavahel rääkisid, me ei tea. Omavaheel rääkisid ehk üht, avalikkusele aga midagi muud? Kõik võib olla. Esindajatekoda tahab ülekuulata USA-poolset tõlki, sest lisaks presidentidele olid kohtumisel ka nende tõlgid. Ainult, et tõlgi ülekuulamine on natuke komplitseeritud. Eriti veel riigi tasandil oleva tõlgi puhul. Temal nagu advokaatidel ja arstidel on konfidentsiaalsuse nõue oma klientide osas. Ei mingit infot. Teiseks. Veel pole kindlaid konkreetseid tõendeid konkreetsete venelaste sekkumisest. Alati võib ju mingeid suvalisi nimesid välja öelda, ja las siis teised jamavad ja proovivad selgust saada, kes on kes. Kolmandaks. Mueller uurib juba poolteist (!) aastat, ja ikka tulemust ei ole. Jääbki uurima? Raha ju tilgub. Seega, miks ka mitte. Ma uuriks ka nii kaua. Ja veelgi kauem.
s
siin vastus, miks Trumpi ei sallita / 19. juuli 2018 11:16
ja sallivuslased võiks ka silmad lahti teha aga ega neist pole loota, et nad aru saaksid...
http://objektiiv.ee/kas-president-trump-reetur-kuna-soovib-venemaaga-rahu/
a
AFC/ 19. juuli 2018 10:03
See Kajar Kask oli see, kes ütles enne USA valmistulemusi ETV-s kindlas kõneviisis, et Trumpiga on kaputt ja Hillary on valitud. Sellist parti ei saa tõsiselt võtta, ükskõik mis ta suust välja ajab.
v
vaata, kui käsk on antu/ 19. juuli 2018 11:17
siis ta käsu korras ikka ajab pada välja.
s
sm. kajar unustab ära/ 19. juuli 2018 09:48
et usa presidendi valib ikka ameeriklane ja kuna ameeriklasel on elu palju paremaks muutunud tänu Trumpile, siis pole raske arvata millises tõusvas populaarsuses Trump kodus on. Oma eesmärgi saavutas kohtumisega, mis justtemal ja ameerikal vaja oli. Nii et, head arvamist...
p
palun vastuseid/ 19. juuli 2018 11:14
mis on ameeriklasele Trumpi ajal nii palju paremaks läinud? Parem-halvem skaala ei ole kuidagi aktsepteeritav analüüs.
n
nii on, et err/ 19. juuli 2018 11:20
postitiivseid uudiseid Trumpist jah ei edasta. selleks et teada saada tuleb vaadata usa uudiseid, muidugi mitte fake news cnn-i taolisi.
p
Palun!/ 19. juuli 2018 12:36

k
kuule arvaja kajar, või mis sa oled,/ 19. juuli 2018 09:44
Trump ei tunnista mitte viga, et ta valesti ütles vaid tema sõnumist saadi valesti aru. Aga globalistid keeravadki kõik ikka oma võtmesse ja väänavad tõde nagu tahavad.
k
kui inimene/ 19. juuli 2018 10:05
ei oska ennast selgelt väljendada, siis kuidas oskab riiki juhtida?
j
Jah, muidugi./ 19. juuli 2018 12:39
Väljenda end kuidas tahes - peavoolumeedia nopib sobilikud sõnad välja moodustab meelepärased (-valdsed) laused ja kiirelt eetrisse!
m
meedia valetab/ 19. juuli 2018 14:58
Trumpi sõnad keerati tagurpidi, nagu ikka.
Ja vastav selgitus sildistati "ülestunnistuseks".
Vasakmeedia kallutatus ja valelikkus on lausa jälgid.
s
see on ju vaid ühe inimese - arvamus./ 19. juuli 2018 09:40
Nende kohta ütles M.Mutt väga hästi aasta tagasi, et need on "arvamus,li,pu,tajad" ))
a
19. juuli 2018 16:34
aga ekrelased ongi ju "arvamus,li,pu,tajad"
e
ekrelased on / 19. juuli 2018 16:55
kremli "arvamus,li,pu,tajad"
e
ei nii lihtsalt see ärimees ei murdu/ 19. juuli 2018 09:36
isegi kui te seda väga näha tahate. Kontektsist välja kistud valearusaama selgitamine ei ole murdumine. See mees ei murdu nii väga kui soovite. Aga vasakpoolsed sallivad ongi ju suurimad vihkajad.
t
ta ei anna venelastele üheski asjas järele/ 19. juuli 2018 09:58
kuid ta läheb ikka veel endast välja, kui seatakse kahtluse alla tema presidendiks valimise legitiimsus ja Obamast ei saa ta ka üle.
ärimees teeb diile - teeme diili ära, igaüks paneb oma kasumi taskusse, pärast teeme uue diili. selle ringreisi üheks teemaks oli ka gaas - vaata uuesti Merkel ja Helsinki.
vene gaasi ostuga seotud julgeolekuriski tõi just tema jälle välja.
j
Juba pealkiri on valelik/ 19. juuli 2018 09:10
Tüüpiline vasakliberaalne kirjatükk, kus on palju kahtlustusi ja vahtu. Neid oleme Kajarilt pidevalt saanud. See ongi meie ideoloogiatöötajate maailmavaade. Ning kõik arvamused on ainult globalistidelt. Küsiksin Kajarilt, et kui eriprokurör 1,5 aastat uurib ja kuhugi jõudnud pole. Need 5 kahtlustavat, kes tunnistasid et on suhelnud venelastega pole tegelikult mingid kurjategijad. Tegelikult on kurjategijad need valitsuse töötajad, kes hakkasid Trumpi meeskonda pealt kuulama ja materjali koguma. Kogu see nõiajaht on ebaseaduslik ja kriminaalne , sellepärast Trump luureasutuse inimesi ei usalda, sest need on reetnud oma konstitutsioonilise ülesande.
s
Snowden II/ 18. juuli 2018 20:28
...eriuurija Robert Muelleri meeskond süüdistused kaheteistkümnele Venemaa luuretöötajatele, kes 2016. aastal demokraatliku partei sisekirjavahetuse varastasid ja seda hiljem WikiLeaksi kaudu levitasid...
Millegipärast meenub mulle härra Snowden ,kes ühena NSA mitmesajast tuhandest töötajast sedalaadi informatsioooni varastas ja levitas. Paljud sadadest tuhandetest luureorganisatsiooni NSA praegustest töötajatest omasid Clintoni kirjavahetusele ametlikku juurdepääsu. Millegipärast nende hulgast lekitajat ei otsitud. Aga võiks ju üritada!
e
ery/ 18. juuli 2018 22:00
snowden on järjekordne kremli projekt, mitte mingi "avalikustaja"- kreml valmistas aastaid ette rünnakuid Gruusia ja Ukraina vastu, neid materjale see snowden miskipärast ei "avalikustanud"
k
kehakeel/ 18. juuli 2018 18:45
näitas peale neljasilmakohtumist murtud meest
k
kehakeele eksperdid arvasid ka aasta tagasi/ 19. juuli 2018 09:38
et Trump läheb paari kuu pärast lahku. Tühi lootus, eks ilu on ikka vaataja silmades ja näljane räägib ikka toidust.
õ
õieti arvasid/ 19. juuli 2018 16:47
kellest läheb lahku?
Melaniast?
Melania on kroonilisest abielurikkujast Donaldist juba ammu juba lahus,
Terve USA on teadlik, et see abielu kehtib veel ainult paberil.
Melania andis juba enne presidendivalimisi lahutuse sisse, aga kuna ta mees kandideeris presidendiks, sunniti teda lahutust tagasi võtma. USA seaduse järgi lahutatud isik presidendiks kandideerida ei saa, sellepärast.
Melaniat asendab riigivisiitidel Melania teisik.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee