Silja Europa (Tiina Kõrtsini)

Eelmisel reedel jäid Tallinna sadamas laeval Silja Europa viibinud inimesed terveks tunniks lõksu. Oodati üht autojuhti, kelle tõttu ei pääsenud ülejäänud reisijad välja. 

Iltalehtiga kõnelnud Tiina kirjeldab üleelatut kui õuduste reisi. Naise sõnul kulus pool tundi, enne kui neile tuldi ütlema, et esimesel tekil on auto, mille juhti ei õnnestu leida. Autodes kerkis temperatuur 35 kraadini ning kuulda oli laste nuttu. 

Olukord lahendati viimaks laeva ringi keeramisega. Reisijate jaoks äärmiselt ebameeldiv olukord kestis ligi tunni. 

Ajalehega kõnelnud naise sõnul oli see kõige hullem reis 20 aasta jooksul, mil ta Soome ja Eesti vahet on sõitnud.

Tallink Silja kommunikatsioonijuht Marika Nöjd nentis, et eelpool kirjeldatud ebameeldiv olukord leidis tõepoolest aset. Ka Nöjdi kinnitusel ei saabunud üks autojuhtidest õigeaegselt oma autosse. 

Tiina sõnul sai ta ka kaose põhjustanud autojuhiga rääkida. Viimane oli kinnitanud, et oli ostnud pileti, mis lubas tal auto ööseks laevale jätta. Njöd aga ütles, et autod pargitakse väga hoolikalt vastavalt mahasõidu ajale ja kohale.

Jaga artiklit

33 kommentaari

?
?  /   18:47, 19. juuli 2018
kuidas see juht siis hajameelne on? endal paha ei ole teiste kohta niimoodi kirjutada, hajameelne ajakirjanik?
K
kats  /   11:28, 19. juuli 2018
tegelikult on ikka viga selles laevafirmades endas.
nt ma tahtsin ka just broneerida sõitu tallinnast rootsi ja broneerimisüsteem pakkus mulle lahkelt võimaluse alustada tallinnast ja sõita laevalt mahatulemata stockholmi läbi helsinki. kuna kuskilt infot ei saanud, kuidas ma peaksin autoomanikuna käituma ilma, et peaksin eraldi helsingis autot laevast maha ja uuesti laevale liigutama, jäi mul see "lahke pakkumine" kasutamata...

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis