Kuumad ilmad kutsuvad poest rohkem pudelivett ostma. (Hendrik Osula / Ekspress Meedia)

Aktsiaseltsi Värska Vesi juht Urmas Jõgeva ütleb, et praegune kuumalaine on toonud endaga kaasa mõningaid pisiprobleeme. Nimelt napib mõnedes poodides pudelivett. „Väikeseid auke on siin ja seal olnud ning mõningate tellimustega on olnud probleeme, aga kõik on siiski lahenenud,“ ütleb Jõgeva.

Praegu toodetakse Värskas pudelivett kahes vahetuses. Lisa tehakse veel laupäevalgi, nii ei ole ladu, mis on alates maist robinal tühjenenud, sootuks tühi. „Kui varasematel aastatel sai öelda, et üheksa kuud ootame suve ja kolm kuud ilma, siis see aasta on suvi suurepärane,“ ei varja Jõgeva oma rõõmu. Hea suvi tähendab ka häid müüginumbreid.

Jõgeva ütleb, et Värska laod on võimalikult täis juba veebruaris-märtsis. Nii ei tohiks suvel olla erilisi probleeme. „Kui suvi oleks vilets, tuleks tootmist praegu pidurdada. Sel suvel on aga kõik vastupidi.“

Kui praegune kuumalaine ja juba varasem põud on näiteks põllumehed tagajalgadele ajanud, siis Värska sügavaid 470meetrisi kaevusid see ei puuduta. Vett on kaevus jätkuvalt. Seda aga ei saa öelda mõnede kohalike külakaevude kohta. „Need on küll kokku kuivanud,“ teab Jõgeva öelda.

Jaga artiklit

18 kommentaari

J
Janu  /   18:47, 18. juuli 2018
ime, et sellise ettevõtte juht veel ametis on- sellise hooajalise toote valdkonnas on 3 (KOLM) vahetust elementaarne.
S
see on kõige kasulikum   /   14:04, 18. juuli 2018
äri maailmas, kraanist vesi pudelisse ja saja kordne kasum. Parem, kui militarism.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis