Mõtetu vaidlus nende Vene trollidega/ 18. juuli 2018 09:29
Ega venemaalasi ei olegi mõtet ringi kasvatada - nad ei muutu iial, ei ole muutunud 1000 aasta jooksul ja ei muutu ka järgmise 1000 aasta jooksul. Nad on lihtsalt inimesed kellel puudub mõtlemisvõime või kui see ka on, siis on nad oma elude eest hirmul ja laulavad ikka seda laulu mida Kremli ööbikud neile ette laulavad. Nii oli see enne lumpeni poolt korraldatud Oktoobrirevolutsiooni, oli kogu nõukogude aja ja nüüd siis ka uute tsaaride ajal. Ikka on kõik teised süüdi, et Venemaa on jätkuvalt Euroopa kõige mahajäänum maa, ikka kõik teised valetavad ainult nende riigijuhid on kõige ausamad(valetajad), jne, jne. Lootisetu inimesi muuta kui neil puudub mõtlemis - ja analüüsivõime
..vene troll ära pane vene lihtinimest ja valitsust ühtepatta.Vene lihtinimene annab oma viimse leivakääru ka teisele ära.Seda rääkisid mu vanemad kes asumisel käisid.
Lugenud su suht pikka kommentaari, siis pean sulle vaid kaasa tundma. Süüdistad küll venelasi, kuid ei tea ega tunne sa ei venelasi, veel vähem aga Vene ajalugu. Kas sa meie, Eesti, ajalugu ikka tunned? Seda, mida juba 4. klassis õpitakse lühidalt? Koolivaheajal ei ole just paslik oma rumalustega välja tulla.
Ja kes ei ole rahul nende koht on Gulagis!/ 17. juuli 2018 20:52
Tavaline Venemaa värk - kes ei ole meie poolt on meie vastu ja nende koht on kas hullu-või vangimajas. Ja nii on see olnud aegade algusest saadik. Venemaale pane aed ümber ja ongi loomaaed valmis - nii palju ilma ajuta inimesi ei ole kogu maailmas ka kokku.
sealpool teine suhtumine, milleks raisata toitu ja raha vastaste peale- 200+ajakirjanikku on mõrvatud ja kui tervisejooksu ajal lastakse sillal maha nn. vastane, et poleks ohtu presidendivalimistel, siis polegi muud ütelda kui vene vanasõna- hotses zit, umei vertetsa...ära kritiseeri valitsust, tähendab.
Kuna kohtumisel mingeid tulemusi polnud ja kreml ajab ikka oma impeeriumi jura, siis uued sanktsioonid on tulekul. Kremli bandest kellelgi võetakse kindlasti läänes olev vene rahvalt varastatud vara ära ja mõnedki vene firmad lähevad musta nimekirja. Nii, et ihaldatud bakse (dollareid) suundub kremli sõjaplaanide pidamiseks veel vähem.
Kas olid tõlgina juures, et tead, millest Trump ja Putin ka tegelikult rääkisid? Need kaks esindavad maailma kahte kõige võimsamat tuumariiki, ja kokku võivad leppida vaat, et kõiges kui nende riikide huvid seda vajavad.
USA vabariiklik senaator Ben Sasse kirjutas Twittweris, et Vladimir Putin on mõrvar, kelle käsul pommitati Süürias naisi, lapsi ja haiglas ravil olnud haavatuid. Samuti on ta valetaja, kes rikub kõiki USAga sõlmitud lepinguid, ning varas, kellest on saanud maailma üks rikkamaid mehi tänu oma rahva tagant riisumisele.
20:34 kui te selle röökiva ja vaimse puudega putinipuudli kommentaaridele miinuse panete, siis teatage, palun, ühtlasi ka ebasobivast kommentaarist. Aitäh!