Dawn SturgessFoto: Reuters/Scanpix
Ohtuleht.ee 16. juuli 2018 10:07
Matthew Rowley vend Charlie väidab, et närvimürk, millega Amesburyst pärit paar 30. juunil kokku puutus, oli parfüümipudelis. 

Politsei on antud väidet keeldunud kommenteerimast, vahendab BBC. 

Reede õhtul kinnitasid võimud, et majast, kus kaks närvimürgi ohvrit elasid, leiti läbiotsimiste käigus väike pudel ning teadalased on teinud kindlaks, et selles sisalduv aine on Novitšok.

Matthew Rowely viibib endiselt raskes seisundis haiglas, kuid tema kaaslane, Dawn Sturgess, suri 8. juulil.

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

Haledad propakatsed 17. juuli 2018 10:47
Britis on keegi keemialaborist koleda mürgi pänna pannud ja nüüd teeb sellega "nalja". Mingit "vene luurajat" mänginu sobib jälgede segamiseks suurepäraselt, siis ju kohe "venelased tegid".
Otsige omade, brittide seast ja leidke, kes keemiale ligi pääses, kel on peaga neist pahasti, kes on läinud tööl teiste ja juhtkonnaga riidu või kellele on pandud fataalse lõpuga diagnoos.
Arvan, et neid mürgitatuid tuleb veel ja tänu sellele, et Briti politsei mäletseb "venetegi" ja ei uuri tegelikke tegijaid või tegijat.
Nüüd oleks ka muidugi poliitiliselt suht paha öelda, et oma segilennanud kodanik tegi.
murueit 16. juuli 2018 19:06
Kas parfüümi-majanduses töötab inimene,kes "teeb väikest nalja"? Sihukest "nalja" tegi keegi pagar,kes ü h e saiakese hulka ahjuplaadil segas 30-ndatel aastatel tsüaniidi ja kihistas ise naerda, kuigi ei teadnud,kellele see suutäis poes läheb.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS