Eesti uudised

LÕPUKS! Elroni uued rongid tulevad bistroodega (34)

ERR, 15. juuli 2018 10:23
Eroni rong.Foto: MATI HIIS
ERR uudisteportaal küsis usutluses Elroni kommunikatsioonijuhi Mariis Adambergilt, kas rongidesse jõuavad korda ka puhvetid ja kohvimasinad ning sai positiivse vastuse. „Täiendavate uute rongide soetamise soovi juures oleme ette näinud väikest niinimetatud bistroo osa – seda tasemel, mis võimaldab reisijatele pakkuda külmi ja sooje jooke ning suupisteid,“ ütles Adamberg.

Elroni kommunikatsioonijuhi Mariis Adambergi sõnul on huvilisi, kes tahaks reisijatele söögi- ja joogipoolist pakkuda, kuid praegu ei ole selleks head lahendust leitud. „Kuna toitlustuse pakkumine eeldaks istekohtade demonteerimist ning olukorras, kus täna rongisõitjate arv jõudsalt kasvab ning mitmetel suundadel ja väljumistel on vabadest istekohtadest puudus, tähendaks sellise kompromissi tegemine head ja reisijatele selgelt lisandväärtust loovat lahendust,“ märkis Adamberg.

Tipptundidel napib Elroni rongides inimestel ruumi, mistõttu ei hakata ronge ümber ehitama puhvetite ja kohvimasinate jaoks. See võtaks ruumi veelgi ära. Foto: TIINA KÕRTSINI

Samal teemal

14.10.2018
Snäkiautomaat Elroni rongis: kas lõpuks saab ka rongiga sõites süüa-juua osta?
05.10.2018
Pahane reisija: miks peavad inimesed Tartust Tallinnani rongis püsti seisma?
25.07.2018
Saue valla elanikud saavad sügisest alates terves koduvallas tasuta rongiga sõita