2
fotot
Eroni rong. (MATI HIIS)

ERR uudisteportaal küsis usutluses Elroni kommunikatsioonijuhi Mariis Adambergilt, kas rongidesse jõuavad korda ka puhvetid ja kohvimasinad ning sai positiivse vastuse. „Täiendavate uute rongide soetamise soovi juures oleme ette näinud väikest niinimetatud bistroo osa – seda tasemel, mis võimaldab reisijatele pakkuda külmi ja sooje jooke ning suupisteid,“ ütles Adamberg.

Elroni kommunikatsioonijuhi Mariis Adambergi sõnul on huvilisi, kes tahaks reisijatele söögi- ja joogipoolist pakkuda, kuid praegu ei ole selleks head lahendust leitud. „Kuna toitlustuse pakkumine eeldaks istekohtade demonteerimist ning olukorras, kus täna rongisõitjate arv jõudsalt kasvab ning mitmetel suundadel ja väljumistel on vabadest istekohtadest puudus, tähendaks sellise kompromissi tegemine head ja reisijatele selgelt lisandväärtust loovat lahendust,“ märkis Adamberg.

Tipptundidel napib Elroni rongides inimestel ruumi, mistõttu ei hakata ronge ümber ehitama puhvetite ja kohvimasinate jaoks. See võtaks ruumi veelgi ära. (TIINA KÕRTSINI)

Jaga artiklit

34 kommentaari

O
Okas  /   10:38, 25. aug 2018
Jook ja väike kehakinnitus rongis oleks väga mõnus. Mina kasutaks kindlasti sellist võimalust mõnikord.
K
Kaja  /   00:08, 16. juuli 2018
Kuni rongides kohvijoojatel käitumiskultuur ei muutu ei ole mingit bistrood rongi vaja. Praegugi jäetakse oma joogipudelid ja kohvitopsid istmete vahele vedelema ja eeldatakse et klienditeenindaja tema järelt koristama peab... Võib ette kujutada millised rongid siis välja hakkavad nägema... Kas siis on plaanis ka igasse rongi koristaja palgata?

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis