Eroni rong.Foto: MATI HIIS
ERR 15. juuli 2018 10:23
ERR uudisteportaal küsis usutluses Elroni kommunikatsioonijuhi Mariis Adambergilt, kas rongidesse jõuavad korda ka puhvetid ja kohvimasinad ning sai positiivse vastuse. „Täiendavate uute rongide soetamise soovi juures oleme ette näinud väikest niinimetatud bistroo osa – seda tasemel, mis võimaldab reisijatele pakkuda külmi ja sooje jooke ning suupisteid,“ ütles Adamberg.

Elroni kommunikatsioonijuhi Mariis Adambergi sõnul on huvilisi, kes tahaks reisijatele söögi- ja joogipoolist pakkuda, kuid praegu ei ole selleks head lahendust leitud. „Kuna toitlustuse pakkumine eeldaks istekohtade demonteerimist ning olukorras, kus täna rongisõitjate arv jõudsalt kasvab ning mitmetel suundadel ja väljumistel on vabadest istekohtadest puudus, tähendaks sellise kompromissi tegemine head ja reisijatele selgelt lisandväärtust loovat lahendust,“ märkis Adamberg.

Tipptundidel napib Elroni rongides inimestel ruumi, mistõttu ei hakata ronge ümber ehitama puhvetite ja kohvimasinate jaoks. See võtaks ruumi veelgi ära. Foto: TIINA KÕRTSINI