Eesti uudised

GALERII | Päästjad unustasid põlengule jõudes autole käigu sisse ning auto veeres omapäi edasi (61)

Toimetas Silja Ratt, 14. juuli 2018, 08:28
Põleng ja päästeauto kokkupõrge mängumajaga Kaspar Pokk
Reedel kell 21.51 sai häirekeskus teate tulekahjust Pärnumaal Kalmaru külas. Põlema oli läinud talu renoveerimisjärgus olev kõrvalhoone. Kustutamistööde käigus juhtus paraku järgmine õnnetus, kui päästeauto veeres mängumajale otsa.

Päästjate saabudes põles hoone lausleegis ning tuli levis juba ka elumajale. Päästjate kiire tegutsemine säästis küll eluhoonet, aga kõrvalhoone hävis täielikult. Püsti jäid vaid kivist seinad. Kogu sisemus põles täielikult ära.
Tuld saadeti kustutama nii Vändra, Suure-Jaani kui ka Türi tuletõrjujad.

Esimesena sündmuskohale jõudnud Vändra päästekomando autojuht unustas masinast välja kiirustades automaatkastiga autol käigu sisse. Kuigi masin esialgu kohapealt ei liikunud, paiskus suur auto pärast pumba tööle panekut umbes kümmekond meetrit edasi vastu laste mängumaja. 

Äsja valmis saanud majake sai tugevaid kahjustusi, samuti päästeauto esimene ots. Suure auto rataste alla jäid ka mõned tööriistad. Kuigi sündmuskohal sai autoga edasi töötada, ei tohi sellega enam uutele väljakutsetele reageerida. Pärast sündmuse lõppu vahetatakse katkine päästeauto asendusauto vastu välja ning ühelegi kutsele reageerimata ei jää. 

61 KOMMENTAARI

t
Tundmatu 15. juuli 2018, 10:57
Sellel juhiluba oleks nüüd õige maksta kahjud kinni.Aga paraku Eesti Vabariigis olevad maksumaksjad peavad nüüd oma rahakotte kergitama jälle.
p
Penskar 66+ 15. juuli 2018, 01:20
Eks need automaat k.kastid ühed laisa juhi teema ole ja mis kõige hullem, nende hooldus ja remont on märksa kallim, kui manuaal kastil. Nõuka ajal 1 l...
(loe edasi)
Loe kõiki (61)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee