Carles Recio. (La Sexta)

Hispaanias Valencias valitsuses arhivaarina töötanud Carles Recio vedas kümme aastat tööandjat ninapidi, vahendab ajaleht El Mundo. 

Carles Recio tuli igal hommikul kell 7.30 büroosse ja skaneeris registreerimiseks sõrmejälje. Seejärel ta lahkus, et oma asju ajada, ja tuli tagasi kell 15.30, et tööpäeva lõpus kojuminek fikseerida. 

Tal õnnestus nõnda kümme aastat tegutseda ja sai mittemillegi tegemise eest aastas 50 000 eurot palka. 

Carles Recio jäi vahele möödunud suvel, kui kolleegid lõpuks tema puudumist märkamist. Huvitaval kombel ei näinud prokuratuur tema käitumises kuritegu. Küll aga otsustas Valencia kohus sel nädalal, et tal on keelatud järgmised üheksa aastat avalikus teenistuses töötada.

Ajalehe El Mundo andmetel pidas Carles Recio riigitöö kõrvalt bordelli ja üritas läbi lüüa erootikakoomikside joonistajana.  

Ta ei näe endal mingit süüd. Carles Recio rääkis, et hoidis dokumentatsiooni korras kodus, ja seda väljaspool tööaega tehtud tööga. Kohus ei leidnud siiski midagi, mis oleks tema väidet kinnitanud. 

Jaga artiklit

14 kommentaari

J
Jann  /   19:52, 14. juuli 2018
Ja rahvas aktsepteerib ja maksab neile. Nad on ju rahva palgal, maksumaksja on selluste tööandja! Kui oleks erafirma, siis jälgib omanik, et tasu antakse ikka töö eest.
S
see pole saavutus ju  /   20:55, 13. juuli 2018
meil Eestis on rekord- 25 aastat on ametnikud palgal olnud ja elatustase on samal tasemel

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis