Viimsi SPA ujula. Foto on illustratiivne. (TAIRO LUTTER)

Viimsi SPA soovib panna kõigile lastevanematele südamele, et väikelastega veekogu ääres viibides ei tohi oma järglastelt hetkekski pilku pöörata: eile juhtunud õnnetus oli selleks piisavaks tõendiks.

Neljapäeval 13. juunil juhtus Viimsi SPA-s õnneliku lõpuga õnnetus: isa, kes veetis seal kahe eelkooliealise lapsega aega, ei pannud tähele, kuidas tema nelja-aastane ujumisoskuseta poeg serva pealt basseini hüppas ja endale vett kurku tõmbas. Poisi tõi kiirelt välja teine spaakülastaja, kes õnnetust märkas.

Spaa töötajad andsid lapsele esmaabi ning kiirabi viis poisi haiglasse kontrolli. Reedese seisuga on spaa andmetel temaga kõik korras.

Jaga artiklit

12 kommentaari

L
lol?   /   23:19, 13. juuli 2018
Mis kuradi uudis see on?
K
Kahe lapse ema  /   19:53, 13. juuli 2018
Loos oli kirjas, et isa oli kahe lapsega spa-s. Väga raske on korraga kahte last jälgida. Olen ise olnud olukorras, kus üks laps pidas veekeskuses sünnipäeva ja pidin üksinda kahe lapsega minema (st issi Olen olnud olukorras, kus üks laps pidas veekeskuses sünnipäeva ja pidin olema kahe lapsega üksi (st issi ei saanud kaasa tulla). Lubasin lastel ainult lastebasseinis olla, sest seal saab paremini korraga mõlemal silma peal hoida ja vesi ka madalam. Ühel hetkel noorem laps (siis 4-aastane) polnud enam nõus lastebasseinis olema ja jooksis basseinist välja. Niikaua, kui ma kogu selle lärmi sees, mis lastebasseinis valitseb, kõrvalolevale lapsevanemale ütlesin, et ta mu vanemat last jälgiks, kuni ma noorema tagasi toon, oli noorem juba silmist kadunud. Ja ei leidnudki kohe üles. Hirm oli suur, ei teadnud ka, millisesse spa otsa tormama peab... Õnneks oli laps hoopis trepile läinud ja teisele korrusele, mitte kuhugi vette ega liutorusse, kust alla lastes oleks vesi talle üle pea olnud... Ja kogu aeg jälgisin neid, keelasin, silma alt ära ei lubanud jne... Ja ainult paar sekundit pilk kõrvale pööratud kui oli kadunud.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis