Eesti uudised

Pettuse kaasosalisena lasub kahtlusevari ka Lõuna prefektuuri abipolitseinikul

JÕHKER! Müüja tüssas Facebooki müügigruppides rohkem kui pooltsadat inimest (24)

Marvel Riik, 13. juuli 2018 12:34
Näited kleitidest, millega müüja endale huvilisi võitis.Foto: Facebook / erkaanitõmmis

Facebooki ostu-müügi lehtedel on rohkem kui poolsada naist langenud pettuse ohvriks. Inglismaalt kleite saata lubanud proua on kauba saatmise ja kättetoimetamisega niivõrd pikalt viivitanud, et nördinud kunded nõuavad raha tagasi. Siis aga kaob müüja hoopistükkis ning ostjad jäävad pika nina ja tühja rahakotiga. 

Elen-Maarja surfas 18. aprillil Facebooki leheküljel „Ostan ja müün“, kus igaüks võib oma kaupa müügiks üles riputada. Talle jäid silma lihtsa lõikega elegantsed kleidid, mis näisid olevat hea hinna-kvaliteedi suhtega. „Kahe väljavalitud kleidi hind oli 40 eurot, mis tundus üliodav,“ ütleb Elen-Maarja. Tema hinnangul maksaksid sarnased kleidid poes 60–70 eurot. „See tundus loogiline. Ma käin näiteks šoppamas Inglismaal ja seal ongi parimatel allahindlustel nii odav.“

Eve leidis aga 30. mail leheküljelt „Edukas müügigrupp“ kaks kleiti enda tütrele. „Kaunid lühikesed tütarlapselikud kleidid olid,“ räägib ta. Müüjaga eraldi kirjavahetust pidades lisandus Eve ostukorvi veel üks kleit iseendale, nii et päeva lõpuks tegi ta müüjale 30eurose ülekande.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee